Jak zwiększyć liczbę Klientów?

Jak wyróżnić swoje ogłoszenie w 30 sekund? Jak sprzedać szybciej samochód? 

W dzisiejszych czasach sprzedaż aut używanych rośnie głównie w internecie. To właśnie w nim Klienci poszukują wymarzonego auta a następnie sprawdzonego Sprzedawcy. Dzięki współpracy z GetHelp.pl zyskujesz nie tylko ochronę Twojej Firmy, całodobową obsługę, ale również widoczność w internecie dzięki wyróżnieniu ogłoszenia. 

Właśnie w tym celu powszechnie stosowane są wklejki, które mówią przeglądającym coś więcej o ofercie i przede wszystkim przyciągają uwagę Klientów. Ogłoszenie, nawet to z najładniejszymi zdjęciami i najbardziej obszernym szczegółowym opisem ma małe szanse na dostrzeżenie, jeśli „zginie w tłumie” gorszych, ale widocznych. Często sprzedawcy muszą słono zapłacić, aby móc wyróżnić swoje auta na portalach pośredniczących w sprzedaży.  

A co, jeśli mógłbyś mieć EFEKTYWNE wyróżnienie dopasowane do Twojego biznesu całkowicie ZA DARMO? Dlaczego wklejka jest bardziej wyjątkowa niż wyróżnienie oferowane przez portale ogłoszeniowe? Zostaniesz zauważony nie tylko przez klientów szukających aut, ale też przez tych poszukujących samochodów z gwarancją!!  

Ogłoszenie składające się z tytułu „Auto z Gwarancją”, wklejki i opisu Gwarancji, to pierwszy krok do bardziej efektywnej sprzedaży samochodu. Dzięki tym trzem krokom, auta z Gwarancją sprzedają się same. 

Wklejka zwiększa liczbę Klientów i ułatwia sprzedaż samochodów. 

Przykładowy opis: 

Wybierz samochód z Gwarancją GetHelp.pl, którą poleca 98% Klientów i zyskaj: 

  • Całodobową obsługę 7 dni w tygodniu  
  • Spokój, dzięki szybkiemu holowaniu do warsztatu 
  • Bezpieczeństwo finansowe, dzięki darmowym naprawom 
  • Wygodę, która zapewnia samochód zastępczy na czas naprawy 

Teraz wklejkę w ogłoszeniu zrobisz jeszcze szybciej i jeszcze prościej. Stworzyliśmy specjalnie na potrzeby naszych Partnerów Biznesowych stronę przy pomocy której zrobienie dopasowanej wklejki nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund.
Wystarczą 4 proste kroki, aby Twoje ogłoszenie wyróżniało się na tle konkurencji - KLIK. 


 

Kod Partnera –  to słowo Help i indywdualny numer Dealera

 

Zaufaj największej firmie Gwarancyjnej w Polsce i wyróżnij się za darmo. 
A to jeszcze nie koniec! Program Partnerski stworzony na indywidualne potrzeby Klientów ma wiele więcej niespodzianek, zobacz sam 

 

Sprawdź również:
☞ Nie komplikujemy prostych rzeczy
☞ Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancje
☞ Zdobycie nowych klientów jeszcze nigdy nie było tak proste

Podziel się