Jakie są korzyści ze współpracy z GetHelp.pl?

Program Partnerski GetHelp.pl jest dla tych, którzy nie lubią ograniczeń

 

Sprzedajesz samochody używane? Prowadzisz Komis samochodowy? To właśnie Ty wiesz, jak ciężki jest to kawałek chleba, jak duża jest konkurencja na rynku samochodów używanych. Jak sprzedawać więcej? Jak zyskać Klientów?


Rozwiązanie jest jedno - współpraca z GetHelp.pl

 

Jak pokazują statystki ponad 30% Klientów poszukuje auta z Gwarancją GetHelp.pl a prawie 10% Klientów kupuje auta z gwarancja - ta liczba z roku na rok stale rośnie. Podobnie jak baza współpracujących Dealerów, którzy cenią sobie indywidualnie dopasowaną ofertę. To właśnie z myślą o naszych Partnerach stworzyliśmy Program Lojalnościowy. Nagradzamy w nim Partnerów, którzy sprzedają bezawaryjne samochody z Gwarancją i zyskują dzięki temu lepsze warunki współpracy.
 

Rabat cenowy? Mamy lepsze rozwiązanie.

Rabat cenowy, który dajesz Klientowi to bezpowrotnie stracone pieniądze. Za każdym razem, gdy Ty sprzedasz samochód z Gwarancją, oszczędzasz na reklamacjach Klientów z tytułu rękojmi i zyskujesz całodobową obsługę.
 

Gwarancja to spokój Twój oraz Klienta.

Dzięki sprzedaży auta z Gwarancją zyskujesz punkty, które zamieniasz na nagrody. Nic Cię to nie kosztuje. Punkty za aktywowaną Gwarancję gromadzą się na Twoim koncie, dając Ci dostęp do coraz lepszych nagród. 

 

 

 

Jaki jest program lojalnościowy GetHelp.pl?

 

PROSTY 

W GetHelp.pl w prosty sposób nagradzamy Partnerów. Jeśli opłacisz Gwarancję w terminie, a samochód przez pierwsze 30 dni nie będzie miał awarii to Helpery są Twoje. Dostaniesz też od nas ekstra bonusy, podczas dodatkowych akcji marketingowych. Proste? Pewnie, że tak!

 

DOPASOWANY 

Zbierając punkty na stacji benzynowej możesz odebrać kubek lub czapkę, czyli rzeczy niskiej wartości. W GetHelp.pl nagrody są takie jakie chcesz. Dzielą się na trzy grupy: 

• Biznesowe – sprawią, że na Twoim placu nigdy niczego nie zabraknie. Takie rzeczy jak zestaw narzędzi stały się bestselerem jak tylko weszły do naszego systemu. 

• Rozrywkowe – pozwalają cieszyć się czasem wolnym od pracy. Hulajnoga elektryczna czy najnowszy składany Samsung? Wszystko masz w zasięgu ręki. 

• Marketingowe – to nic innego jak darmowa reklama dopasowana do Twojego biznesu. Od takich klasyków jak banery czy wizytówki aż po indywidualne teczki, które podkreślą Twój profesjonalizm. 

 

KORZYSTNY 

System GetHelp.pl umożliwia wystawianie Gwarancji, dokonywanie płatności, monitorowanie punktów, obserwowanie promocji, konkursów, aktualności i zmian prawnych. Nieważne, czy masz 5, czy 50 samochodów. W naszym programie każdy zbiera punkty w swoim tempie. Już za pierwszą aktywowaną Gwarancję możesz odebrać, aż 1000 sztuk wizytówek, które będą promowały Twój biznes. 

 

 

Jak sam widzisz, współpraca z GetHelp.pl to nie tylko umowa bez opłat, ochrona prawna dla Twojej firmy, całodobowa obsługa Klientów i bezgotówkowe naprawy, to udział w programie lojalnościowym w którym sam decydujesz co dostajesz.  

 

Nagrodę można zamówić wysyłając wiadomość e-mail na adres nagrody@GetHelp.pl lub poprzez zakładkę nagrody w Panelu Dealera. Jeśli masz jakieś pytania to czekamy na Twój telefon - 736300707.

 

 

Sprawdź również:

Aż 52 % aut ulega awarii w ciągu roku!

Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancje

Gwarancja Grand - aż 30 000 pln na naprawy Twojego samochodu

 

 

Podziel się