Zdobycie nowych klientów jeszcze nigdy nie było tak proste

Prowadzenie własnego biznesu to ciągła walka o pozyskanie klienta. Jedni to robią najniższą ceną, inni dopasowaną ofertą, jeszcze inni szerokim wachlarzem możliwości. Pewne jest to, że nie ma metody aby bez większego wysiłku i stałej rywalizacji z konkurencją zyskać dodatkowo 30% klientów. Na pewno?

A co jeśli powiemy, że od wzrostu waszego biznesu o 30% dzieli was praktycznie jeden telefon…

Gwarancje na auta używane spotykają się w Polsce z coraz większym zainteresowaniem. Już co trzecia osoba poszukując samochodu chce kupić go właśnie razem z Gwarancją. Wynika to z tego, że zakup samochodu to spory wydatek i mało kto jest w stanie po nabyciu auta, mieć jeszcze dodatkowy zapas gotówki na ewentualne naprawy. Dużo lepszą metodą jest wykupienie dodatkowej Gwarancji i nie przejmowanie się awariami samochodu nawet przez 24 miesiące.

W GetHelp.pl traktujemy dealerów jako swoich partnerów biznesowych chcemy zaproponować im rodzaj współpracy, który będzie atrakcyjny i korzystny.

 

OTRZYMUJESZ

  • Całodobowa obsługa – sprzedaż samochodów to nie praca w urzędzie. Spora część klientów przychodzi kupić auto po godzinie 17 lub w weekendy. Po co w takim razie współpracować z firmą, która nie jest dyspozycyjna co najmniej w takich samych godzinach jak nasz biznes. W GetHelp.pl jesteśmy gotowi pomóc Wam oraz waszym klientom 24/7. Nie straszne nam weekendy oraz dni świąteczne. Możesz być pewny, że nigdy nie zostaniesz pozostawiony bez opieki i pomocy.

 

  • Umowa bez opłat – chcąc nawiązać współpracę z firmą zewnętrzną naturalne jest to, że nie jesteś w stanie przewidzieć czy dany produkt spotka się z zainteresowaniem kupujących. Co za tym idzie nie jesteś w stanie zadeklarować ile produktów/usług sprzedasz w danym okresie. Dlatego właśnie podpisując umowę z GetHelpl.pl nie musisz się martwić o powyższe ponieważ nie mamy żadnych stałych opłat ani kar umownych. Gwarancje to dodatek do Twojego biznesu, który ma pomóc a nie narażać Cię na dodatkowe koszty.

 

  • Ochrona prawna – tego, że klienci są coraz bardziej wymagający i roszczeniowi nie trzeba chyba nikogo uświadamiać. Musisz pamiętać, że sprzedając samochody używane, kupujący ma prawo do 24 miesięcy rękojmi, która odpowiada za wszystkie wady ukryte i prawne jakie ma samochód. Dodatkowo to po Twojej stronie jako sprzedawcy jest obowiązek udowodnienia, że owej wady nie było. Klientowi przysługuje przez okres aż 12 miesięcy prawo do „domniemania wady”. Więcej o rękojmi możecie przeczytać w naszym Magazynie Dealera. W przypadku wystąpienia usterki po zakupie klient może zgłosić się do sprzedawcy lub gwaranta. Co za tym idzie sprzedając pojazd z Gwarancją GetHelp.pl masz zapewniony spokój, że klient zawsze będzie zadowolony a Ty możesz się zając swoim biznesem.

 

WSPÓŁPRACUJESZ

  • Największa firma Gwarancyjna – ponad 2500 partnerów, 1125 warsztatów, 1254 holowników oraz 1013 aut zastępczych. Z nami nikt nie zostaniesz bez pomocy.

 

  • Najlepiej oceniana firma Gwarancyjna – ocena 4,9 w 5 stopniowej skali mówi jedno – TO DZIAŁA. GetHelp.pl nie boi się ocen ze strony dealerów oraz klientów, ponieważ jesteśmy pewni, że robimy wszystko aby zarówno jedni jak i drudzy byli zadowoleni. Ponad 400 ocen na Google i ponad 200 na Facebooku dowodzi, że warto z nami współpracować.

 

  • Pewny partner – dużo prościej  jest oferować klientowi produkt, który jest od największej i najlepszej firmy ze swojej branży. GetHelp.pl stawia na jakość, nie tylko współpracy z dealerami ale również satysfakcji klientów. Każde zgłoszenie awarii rozpatrujemy indywidualnie a zasady jakie mamy są jasne i przejrzyste. A to są rzeczy w biznesie bardzo istotne.

 

ZYSKUJESZ

  • Dopasowana oferta – współpracując z jakąkolwiek firmą zewnętrzną podstawą jest to aby być traktowanym indywidualnie. Ilość zmiennych jaka występuje przy sprzedaży samochodów używanych jest bardzo duża. GetHelp.pl zawsze dobierze ofertę do tego w jaki sposób prowadzisz biznes, oraz wedle tego co sprzedajesz i jakiego produktu potrzebujesz. Istnieje również możliwość indywidualnych negocjacji i dopasowania oferty dla dealerów, którzy aktywnie z nami współpracują.   

 

  • Atrakcyjne promocje – każdy lubi zniżki i promocje. Zarówno klienci dla których jest to szansa na kupienie czegoś taniej jak i sprzedawcy bo dzięki temu zwiększają zainteresowanie swoją ofertą. W GetHelp.pl mamy wiele możliwości na to byś płacił mniej za Gwarancje, które sprzedajesz. Wszystko jest oczywiście dopasowane do oferty jaką posiadasz oraz do Twojego biznesu.

 

  • Nowi klienci – na sam koniec to na czym dealerom zależy najbardziej. Obecnie, gdy Gwarancje w Polsce nie są jeszcze aż tak bardzo popularne, 31% osób chce kupić z samochód używany właśnie z Gwarancją. Przewidujemy, że z roku na rok  ten procent będzie coraz wyższy. A to od Ciebie zależy czy będziesz miał co im zaoferować. Wystarczy jeden telefon aby wyprzedzić konkurencje.  

Zobacz również:
☞ Ogólne informacje o Gwarancjach GetHelp.pl
☞ Gwarancja Grand - aż 30 000 pln na naprawę samochodu
☞ Wiemy, które samochody zepsują się jako pierwsze

Podziel się