Aż 52 % aut ulega awarii w ciągu roku!

Większość Polaków kupując samochód, wybiera używany model. Odkłada na zakup swojego wymarzonego auta miesiące, a nawet lata. Jak już dobrnie do końca i uda mu się uskładać odpowiednią kwotę zależy mu na wyborze najlepszego modelu. Każdy chce być zadowolony z zakupu: cieszyć się z jazdy i bezpiecznie wozić rodzinę i przyjaciół. Dlatego tak ważne jest, by kupić samochód u zaufanego Sprzedawcy, który oferuje gwarancje GetHelp.pl.

Kupić auto używane z gwarancję to luksus, dzięki któremu w 100% możesz czuć się bezpiecznie, jeżdżąc swoim autem. Nigdy nie będziesz bał się wystąpienia awarii na drodze, bo zawsze GetHelp.pl zaopiekuje się Tobą i Twoim samochodem. 

Dlaczego tak ważne jest, by kupić samochód z gwarancją GetHelp? Jak podają statystyki:

Aż 52 % aut psuje się w ciągu roku!!

To bardzo dużo!! Co 4 auto ulega awarii!!

Myślisz sobie „Nie… mnie to nie spotka – moje auto jest bezawaryjne!”

Nic bardziej mylnego!

Niestety nie ma bezawaryjnych aut. Kupując używany samochód, nigdy nie masz pewności, jak poprzedni właściciel serwisował Twój nowo nabyty pojazd. Mimo prześwietlenia historii, mimo zapewniania, że auto jest w 100% sprawne – nigdy nie wiemy, jak jest naprawdę. Wybierając się po nowe auto, zazwyczaj jedziemy na przegląd, zabieramy znajomego kolegę, który zna się na autach – by wszystko dokładnie sprawdzić.  Niestety pewności nigdy nie będziemy mieć, bo awaria może wystąpić zawsze. Dlatego nie ryzykuj, tylko kup auto z gwarancją GetHelp.pl i miej „głowę spokojną”.

GetHelp.pl współpracuje z Komisami w całej Polsce – łącznie jest ich 1500! Bez problemu zatem znajdziesz zaufanego sprzedawcę, który sprzeda auto z gwarancją. Komisy oznaczone są banerami, dlatego nie pomylisz ich z innymi. Najpopularniejsze serwisy motoryzacyjne, które oferują sprzedaż aut, np. otomoto.pl oferuje aż 15% aut z gwarancją GetHelp.pl. Jak są oznaczone? Wystarczy zajrzeć tutaj. Inny serwis motoryzacyjny (http://www.auto.pl/)  posiada nawet specjalną selekcję ogłoszeń aut, z których można wybrać auta sprzedawane z gwarancją GetHelp.pl.

Różnice w sprzedaży danego modelu auta używanego pomiędzy najtańszym a najdroższym ogłoszeniem wynosi ok. 30%. Nie warto zatem kupować najtańszej opcji i liczyć na to, że auto się nie zepsuje. Warto dopytać sprzedawcę o gwarancję GetHelp.pl, gdyż dopłata kilkunastu złotych pomoże Ci w trudnej i stresującej sytuacji, jaką jest wystąpienie awarii na drodze.

Ile razy byłeś w sytuacji, że spieszyłeś się do pracy, z dzieckiem do lekarza lub po prostu chciałeś wyjechać na upragniony urlop?

Niestety wsiadasz do auta i trach! Auto nie chce odpalić! Takie sytaucje mogą wydażyć się nawet miesiąc po zakupie pojazdu (czytaj więcej). Na szczęście masz kupiony samochód z gwarancją GetHelp.pl, wystarczy jeden telefon i masz zapewnioną pomoc, co najważniejsze ZA DARMO. Auto holowane jest do warsztatu, Ty otrzymujesz auto zastępcze i bez większych problemów możesz realizować, to co miałeś zaplanowane. Dzięki GetHelp.pl uśmiech nie zniknie Ci z twarzy. smiley

Aż 52 % aut ulega awarii w ciągu roku! Średnia kwota, jaką pokrywa GetHelp.pl za naprawę samochodu, to ponad 1800 pln!

Każdy w ramach pakietu gwarancji ma zapewnione:

A także inne podespoły w zależności od pakietu gwarancji. Dlatego nie ryzykuj! Kup auto z gwarancją GetHelp.pl i nie martw się, że auto się popsuje. smiley

 

Wciąż mało? Przeczytaj także:

O samochodzie tygodnia: Samochód tygodnia: Volkswagen Golf Plus

☞ O awarii alternatora: Spokojnie, to tylko awaria! Alternator - nie panikuj, przeczytaj.

☞ O pakiecie gwarancji Start: Pakiet gwarancji Start – przyjrzyjmy się bliżej.

Podziel się