31% klientów szuka samochodu z Gwarancją
Aby do nich dotrzeć wystarczy jeden telefon do GetHelp.pl

 

OTRZYMUJESZ

  • Całodobowa obsługa – sprzedaż samochodów to nie praca w urzędzie. Spora część klientów przychodzi kupić auto po godzinie 17 lub w weekendy. Po co w takim razie współpracować z firmą, która nie jest dyspozycyjna co najmniej w takich samych godzinach jak nasz biznes. W GetHelp.pl jesteśmy gotowi pomóc Wam oraz waszym klientom 24/7. Nie straszne nam weekendy oraz dni świąteczne. Możesz być pewny, że nigdy nie zostaniesz pozostawiony bez opieki i pomocy.
  • Umowa bez opłat – chcąc nawiązać współpracę z firmą zewnętrzną naturalne jest to, że nie jesteś w stanie przewidzieć czy dany produkt spotka się z zainteresowaniem kupujących. Co za tym idzie nie jesteś w stanie zadeklarować ile produktów/usług sprzedasz w danym okresie. Dlatego właśnie podpisując umowę z GetHelpl.pl nie musisz się martwić o powyższe ponieważ nie mamy żadnych stałych opłat ani kar umownych. Gwarancje to dodatek do Twojego biznesu, który ma pomóc a nie narażać Cię na dodatkowe koszty.
  • Ochrona prawna – Musisz pamiętać, że sprzedając samochody używane, kupujący ma prawo do 24 miesięcy rękojmi, która odpowiada za wszystkie wady ukryte i prawne jakie ma samochód. Dodatkowo to po Twojej stronie jako sprzedawcy jest obowiązek udowodnienia, że owej wady nie było. Klientowi przysługuje przez okres aż 12 miesięcy prawo do „domniemania wady”. W przypadku wystąpienia usterki po zakupie klient może zgłosić się do sprzedawcy lub gwaranta. Co za tym idzie sprzedając pojazd z Gwarancją GetHelp.pl masz zapewniony spokój, że klient zawsze będzie zadowolony a Ty możesz się zając swoim biznesem.

 

WSPÓŁPRACUJESZ

  • Największa firma Gwarancyjna – ponad 2500 partnerów, 1125 warsztatów, 1254 holowników oraz 1013 aut zastępczych. Z nami nikt nie zostaniesz bez pomocy.
  • Najlepiej oceniana firma Gwarancyjna – ocena 4,9 w 5 stopniowej skali mówi jedno – TO DZIAŁA. GetHelp.pl nie boi się ocen ze strony dealerów oraz klientów, ponieważ jesteśmy pewni, że robimy wszystko aby zarówno jedni jak i drudzy byli zadowoleni. Ponad 400 ocen na Google i ponad 200 na Facebooku dowodzi, że warto z nami współpracować.
  • Pewny partner – dużo prościej jest oferować klientowi produkt, który jest od największej i najlepszej firmy ze swojej branży. GetHelp.pl stawia na jakość, nie tylko współpracy z dealerami ale również satysfakcji klientów. Każde zgłoszenie awarii rozpatrujemy indywidualnie a zasady jakie mamy są jasne i przejrzyste. A to są rzeczy w biznesie bardzo istotne.

 

ZYSKUJESZ

  • Dopasowana oferta – współpracując z jakąkolwiek firmą zewnętrzną podstawą jest to aby być traktowanym indywidualnie. Ilość zmiennych jaka występuje przy sprzedaży samochodów używanych jest bardzo duża. GetHelp.pl zawsze dobierze ofertę do tego w jaki sposób prowadzisz biznes, oraz wedle tego co sprzedajesz i jakiego produktu potrzebujesz. Istnieje również możliwość indywidualnych negocjacji i dopasowania oferty dla dealerów, którzy aktywnie z nami współpracują.
  • Atrakcyjne promocje – każdy lubi zniżki i promocje. Zarówno klienci dla których jest to szansa na kupienie czegoś taniej jak i sprzedawcy bo dzięki temu zwiększają zainteresowanie swoją ofertą. W GetHelp.pl mamy wiele możliwości na to byś płacił mniej za Gwarancje, które sprzedajesz. Wszystko jest oczywiście dopasowane do oferty jaką posiadasz oraz do Twojego biznesu.
  • Nowi klienci – na sam koniec to na czym dealerom zależy najbardziej. Obecnie, gdy Gwarancje w Polsce nie są jeszcze aż tak bardzo popularne, 31% osób chce kupić z samochód używany właśnie z Gwarancją. Przewidujemy, że z roku na rok ten procent będzie coraz wyższy. A to od Ciebie zależy czy będziesz miał co im zaoferować. Wystarczy jeden telefon aby wyprzedzić konkurencje.

Formularz kontaktowy

Telefon
Email

Mamy rozwiązania systemowe zwiększające sprzedaż aut używanych.

Polacy coraz częściej wymieniają samochody i częściej je kupują. Rynek sprzedaży aut używanych wymusza walkę o nowych oraz większą dbałość o stałych Klientów. Sprzedawca powinien zrobić wszystko aby Klienci do niego wracali po kolejne samochody z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

W GetHelp rozumiemy rzeczywistość branży motoryzacyjnej .Tworzymy rozwiązania wspomagające sprzedaż oraz dające pełne bezpieczeństwo kupującym. Wiemy, że nikt nie jest w stanie w 100% sprawdzić samochodu, bo o wszystkim decyduje historia danego egzemplarza.

Wiemy też, że każde auto kiedyś się zepsuje i że to wcale nie oznacza Twojej złej woli.To się po prostu zdarza.

GetHelp jest właśnie po to żeby ułatwić prowadzenie biznesu.

Paweł WudzińskiWspółtwórca GetHelp

Jak wygląda Twój biznes?

Prowadzisz samodzielny biznes. Kupujesz, sprzedajesz, obsługujesz klientów, którzy chcą coraz więcej a Ty chciałbyś mieć jakieś życie poza pracą?

Pomożemy Ci

 

 

Liczby GetHelp.pl

80000+
2500+
1125+
1254+
1013+

 

 

Najlepiej oceniana firma gwarancyjna w Polsce!

 Mamy gwarancje dopasowane do różnych potrzeb Sprzedawców i ich Klientów

Wybierz opcję współpracy najlepszą dla siebie

 

Wybrane opcje gwarancji

Chcesz poznać szczegóły?

Najczęściej zadawane pytania

W GetHelp.pl mamy różne wersje gwarancji dopasowane do różnych samochodów i różnych potrzeb Sprzedawców. Zwykle w każdej dostępne są 3 gwarancje o różnych zakresach napraw i cenach: od 300 do 3000 pln za gwarancje na okres 12 miesięcy

Najczęściej wybieranymi gwarancjami są te które poza naprawami oferują samochód zastępczy na czas naprawy

Najszerszy zakres gwarancji w Polsce, całodobowa obsługa Klientów, Assistance w każdej gwarancji nowoczesna aplikacja mobilna do zgłaszania awarii oraz najlepsze opinie i oceny wśród Klientów

Każdy Nasz Partner bierze udział w Programie Partnerskim, który umożliwia zdobycie atrakcyjnych nagród oraz rabatów

Gwarancje można aktywować w chwili sprzedaży samochodu, całodobowo przez stronę internetową do której dostęp przydzielany jest po podpisaniu umowy współpracy

Tak. Gwarancje można wystawiać na samochody w wieku do 15 lat i przebiegu do 300 000 km. Również takie, które nie są zrejestrowane w Polsce

Współpraca nie wiąże się ze stałymi opłatami typu abonament itp. rozliczenie następuje za każdą wystawioną gwarancję

Nie, umowa współpracy nie przewiduje żadnych limitów ani kar. 93% Naszych Partnerów regularnie aktywuje gwarancje n sprzedawane przez siebie samochody

Po pierwszej weryfikacji firmy następuje spotkanie z indywidualnym opiekunem, który podczas spotkania podpisuje umowę współpracy oraz przeprowadza szklenie z zakresu sprzedaży samochodów z gwarancją oraz obsługi systemu

Podstawowe materiały reklamowe udostępniamy bezpłatnie w chwili podpisania umowy współpracy. Są to między innymi banery na ogrodzenie czy ulotki reklamowe oraz materiały internetowe które ułatwiają wyróżnienie ogłoszenia w internecie. Indywidualne materiały takie jak oznakowanie biura, zawieszki i inne dostępne są w ramach Programu Partnerskiego

Masz więcej pytań?

Zadzwoń 736 300 707

Telefon
Email