GetHelp.pl to nowoczesna firma budowana na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy naszego zespołu oraz uczciwych zasadach działania.

Jesteśmy spółką z Grupy VanGalen. Van Galen to szereg usług prawno-finansowych, niezbędnych do efektywnego zarządzania należnościami i finansami spółek handlowych czy zakładów opieki zdrowotnej. Grupę VanGalen tworzą również firmy specjalizujące się w pożyczkach, kredytach, ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych czy też restrukturyzacji wierzytelności.

Naszą misją jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji kupna – sprzedaży pojazdów używanych. Dokładamy wszelkich starań aby obie strony umowy, zarówno sprzedający jak i kupujący byli równomiernie zabezpieczeni.

Każdy Nasz Klient może być pewny, że nie zostanie sam w przypadku problemów ze swoim samochodem. Bo Help oznacza pomoc. W Naszym wydaniu jest ona zawsze na najwyższym poziomie.

Misję GetHelp realizujemy w oparciu o cztery główne zasady:

H Hight Technology – czyli najnowsze technologie, których używamy w każdym miejscu Naszej działalności a które służą Naszym Klientom;

E Easy – czyli łatwo. Bo łatwo z Nami współpracować, łatwo zostać Naszym Klientem i łatwo dostać Naszą pomoc;

L Learn – nauka, wiedza. Wiedza ponieważ uczymy się każdego dnia, po to by lepiej spełniać oczekiwania Naszych Klientów;

P Protect – ochrona, którą Nasze Inteligentne rozwiązania zapewniają wszystkim kupującym i sprzedającym pojazdy używane.