Niezależnie jakie auto sprzedajesz mamy na to Gwarancje

Na pytanie jakie samochody oferujesz na sprzedaż najczęściej pada uniwersalna odpowiedź – różne. Mogło by się zatem wydawać, że nie ma jednej uniwersalnej Gwarancji, która zaspokaja Twoje potrzeby. My o tym wiemy dlatego mamy ofertę dopasowaną indywidualnie do aut, które sprzedajesz.


Każdy z nas jest inny a co za tym idzie poszukuje trochę innego samochodu. Z tego właśnie powodu pojazdy oferowane przez Ciebie pewnie też są zróżnicowane. Z tego właśnie powodu Gwarancje GetHelp.pl są dobierane indywidualne.

Są oczywiście ogólne zasady, które oferowane przez Ciebie pojazdy (w dniu ich sprzedaży) muszą spełniać aby móc udzielić na nie Gwarancje.

  • Wiek – maksymalnie 15 lat
  • Przebieg – nie więcej niż 300 000 km
  • Pojemność silnika – do 2999cm3
  • Przygotowany do sprzedaży (Gwarancji nie możesz wystawić na uszkodzone auto)

 

Jeśli Twój samochód spełnia powyższe 4 zasady to znaczy, że można na niego wystawić Gwarancję.

Ok ale jaką? A to zależy.

Cały proces indywidualnego doboru oferty oparty jest na wielu wytycznych, o które każde dealer jest pytany podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Cały ten proces ma na celu dopasowanie takiego pakietu Gwarancji, który najbardziej odpowiada Twojemu stylowi pracy oraz samochodom jakie sprzedajesz.

 

Cały proces przygotowania oferty zaczynamy od ustalenia cech Twojego biznesu. Zaliczają się do nich takie elementy jak wielkość handlu, ilość posiadanych i sprzedawanych pojazdów a także ogólne podejście do sprzedaży.

 

Jeśli chodzi o Twoje pojazdy to aspektami mającymi na celu odpowiedni dobór oferty to są:

  • Wartość
  • Rodzaj skrzyni biegów
  • Pojemność silnika
  • Marki specjalne (np. Jeep, Lexus, Land Rover,  Chrysler)
  • Typ pojazdów  (osobowe, busy)

 

Po takiej rozmowie jesteśmy w stanie przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie taką z której będziesz po prostu zadowolony. A dzięki temu również Twoi klienci będą usatysfakcjonowani.

Niezależnie od rodzaju pakietu będziesz miał 3 różne rodzaje Gwarancji. Od opcji budżetowej przez klasyczna aż po pełną. Dodatkowo jeśli klient jest zdania, że taka propozycja jest niewystarczająca zawsze jest możliwość rozszerzenia swojej Gwarancji w terminie do 7 dni od zakupu o dodatkowe podzespoły lub większe limity. Po więcej informacji możesz zgłosić się zawsze do swojego opiekuna GetHelp.pl

 

A jeśli nadal zastanawiasz się czy warto nawiązać współpracę z GetHelp.pl zapraszamy do artykułu Zdobycie nowych klientów jeszcze nigdy nie było tak proste

Pamiętaj, że już ponad 31% klientów
szuka samochodu z Gwarancją

Czy wiesz, że:

☞ 31% klientów masz na wyciągnięcie ręki
☞ Wiemy, które samochody zepsują się jako pierwsze
☞ Nie komplikujemy prostych rzeczy

Podziel się