GetHelp Inteligentny System Gwarancji

Obszar gwarancji serwisowej to Nasze powołanie i pasja. Kiedy dodamy do tego umiejętności interpersonalne Naszego zespołu zyskasz pomoc i opiekę na drodze, która zapewnia maksimum kontroli nad procesem naprawy.

Kupujesz używany samochód? Nie ryzykuj! Wybierz ofertę Komisu, który sprzedaje samochody z gwarancją GetHelp.pl. Dzięki gwarancji GetHelp:

 •   Twoja droga zawsze jest prosta,
 •   W razie awarii nie zostaniesz sam z problemem,
 •   Szybko i łatwo wezwiesz auto pomoc,
 •   Bezpłatnie zdiagnozujesz przyczynę awarii,
 •   Nie zapłacisz sam za naprawę,
 •   Skorzystasz z rabatów na zakup części eksploatacyjnych,
 •   Łatwo zweryfikujesz cenę naprawy w warsztacie,
 •   Będziesz mógł po prostu cieszyć się swoim samochodem …
 • Zakup <strong>samochodu</strong>

W GetHelp wiemy jak ważne jest to by dobrze kupić używany samochód. Dla każdego z Nas kupno używanego samochodu związane jest z dużym wydatkiem i sporym ryzykiem. Większości Polaków najzwyczajniej nie stać na zakup nowego samochodu. Dlatego też zazwyczaj kupują samochody używane. A im starszy samochód tym większe ryzyko awarii.

Niestety zakup samochodu zawsze wiąże się z ryzykiem. Jedni kupują na oko, inni przed zakupem dokładnie sprawdzają każdy detal, komuś innemu doradzają znajomi mechanicy lub profesjonalne firmy doradcze. My również mamy swoje procedury, które pozwalają zweryfikować stan samochodu zanim obejmiemy go Naszą gwarancją. Pomagają Nam profesjonalne warsztaty oraz Stacje Diagnostyczne. Wierzymy jednak, że najważniejszym ogniwem w całej układane jest Sprzedawca Samochodu. Dlatego też starannie dobieramy firmy z którymi współpracujemy i niestety nie wszystkie firmy handlujące używanymi autami są w stanie sprostać Naszym wymaganiom. Nad bieżącą współpracą z Komisami czuwa sztab specjalistów, który na bieżąco monitoruje awaryjność sprzedawanych samochodów. Konsekwencją obniżenia jakości sprzedawanych samochodów jest podwyższenie opłat a w skrajnych przypadkach – wypowiedzenie umowy współpracy. Nie możemy odpowiadać za nieuczciwość sprzedawców – to było by nie fair wobec Naszych Klientów.

Trzy warunki dobrego zakupu

Profesjonalny sprzedawca dbający o Klienta,

Sprawdzony stan techniczny samochodu,

Gwarancja GetHelp dobrana do indywidualnych potrzeb.

 

Jak używane samochody kupują Polacy?

Polaków kupuje auta używane
Klientów jest zadowolonych z zakupu samochodu z gwarancją,
Klientów deklaruje chęć ponownego zakupu auta z gwarancją

Planujesz zakup samochodu?

Zapytaj o szczegóły i kup go z gwarancją

 • Awaria <strong>samochodu</strong>

Kochamy motoryzację. Mamy duże doświadczenie, procedury i współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży. Dokładamy wszelkich starań, aby gwarantowane przez Nas samochody były doskonałe. Niestety samochody ani nowe, ani używane nie są ani bezawaryjne ani wieczne. Jeżdżą, pracują, zużywają się, zawodzą …

W GetHelp wiemy, że przed awarią samochodu używanego nie sposób się zabezpieczyć i nie można jej wyeliminować ani przewidzieć. Można jednak się na nią przygotować! Wystarczy kupić samochód z gwarancją GetHelp. Nasz Inteligentny System Gwarancji oparty jest na zrozumieniu podstawowego faktu dotyczącego wszystkich samochodów na świecie: muszą po prostu jeździć. Służą Nam żeby wozić dzieci do szkoły, dojechać do pracy lub na ważną uroczystość czy też podczas zwykłych wyjazdów na wakacje. Dlatego też rozwiązania GetHelp umożliwiają precyzyjną lokalizację miejsca awarii, łatwy kontakt oraz szybką reakcję specjalistów z Help Center. Robimy wszystko aby żadna usterka podczas podróży nie była straszna.

W przypadku drobnej usterki, poważnej awarii czy wielkiego pecha na drodze możesz na Nas liczyć. Pomożemy Ci i …

 •   Szybko naprawimy Twój samochód na drodze,
 •   Zorganizujemy Auto holowanie,
 •   Fachowo zdiagnozujemy przyczynę awarii,
 •   Rzetelnie zweryfikujemy zakres naprawy,
 •   Bezgotówkowo rozliczymy naprawę.

Trzy rzeczy, które trzeba zrobić w przypadku awarii na drodze:

Niezwłocznie zatrzymać i bezpiecznie zaparkować pojazd,

Włączyć światła awaryjne oraz wystawić trójkąt ostrzegawczy,

Skorzystać z Inteligentnego Systemu Gwarancji Get Help.

 

Statystyka awaryjności układów pojazdu:

silnik z paskiem rozrządu
układ doładowania (turbina)
automatyczna skrzynia biegów

Chcesz uniknąć kłopotów na drodze?

Twoje auto uległo awarii?

 • Pomoc <strong>na drodze</strong>

Z gwarancją GetHelp jesteś bezpieczny i możesz po prostu cieszyć się samochodem. A co jeśli już zdarzy się awaria? Po prostu wezwij pomoc GetHelp. Możesz to zrobić :

 •   używając aplikacji GetHelp,
 •   dzwoniąc do Help Center,
 •   skorzystać z indywidualnego Konta Klienta.

Jeśli awaria spotka Cię na drodze i potrzebujesz natychmiastowej pomocy po prostu zadzwoń. Poprzez sieć wykwalifikowanych pomocy drogowych docieramy do każdego zakątka Polski. Co ważne pomoce drogowe dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza opieka obejmuje nie tylko holowanie, ale również naprawy na drodze. To bardzo ważne, ponieważ dużą część wszystkich awarii, które uniemożliwiają dalszą jazdę stanowią drobne usterki, które naprawiamy na drodze, dzięki czemu możesz jechać dalej.

Trzy rzeczy których możesz oczekiwać od Naszych pomocy drogowych:

Pełnej gotowości do działania na terenie całej Polski,

Szybkiego i łatwego kontaktu przez całą dobę i 365 dni w roku,

Naprawy na drodze lub bezpiecznego holowania.

 

W jaki sposób na drodze pomagamy najczęściej:

terytorium Polski obejmuje sieć Naszych Auto Pomocy
awarii na drodze ma charakter niespodziewany,
napraw wykonujemy na drodze,

Sprawdź

jak działa Nasza Auto Pomoc

 • Naprawa

Awaria samochodu to nic przyjemnego. Nie można korzystać z samochodu a w głowie kołaczą się myśli: Co się zepsuło? Kto mi to naprawi? Gdzie i jak znajdę wykwalifikowany warsztat? Ile mnie to będzie kosztowało? W GetHelp wiemy jak ważne jest to, żeby Twój samochód trafił w ręce wykwalifikowanych mechaników. Dlatego na terenie całej Polski tworzymy sieć profesjonalnych warsztatów, które dokonują napraw. Sieć ta to żywy organizm, ponieważ cały czas ją poszerzamy o nowe firmy. Wycen napraw dokonujemy z wykorzystaniem najnowszych systemów warsztatowych, współpracujemy z największymi dostawcami części a Nasi Klienci korzystają z rabatów. Nie tylko w zakresie Naszej odpowiedzialności…

Szanujemy Naszych Klientów i ich zaufanych mechaników. Dlatego też nikogo nie zmuszamy do korzystania z Naszej sieci naprawczej. Bardzo często ponosimy koszty napraw, które Klienci wykonują w dowolnie wybranych przez siebie warsztatach, ale tylko pod warunkiem tego, że są to profesjonalne firmy prowadzące działalność gospodarczą i udzielające na swoje usługi gwarancji.

W ramach Naszych usług nie tylko pokrywamy koszty napraw, ale również bezpłatnie wyceniamy naprawy elementów nie tylko nie objętych Naszą gwarancją ale również części eksploatacyjnych. W ramach takich napraw udostępniamy własną sieć naprawczą, która zlecone prace zazwyczaj wykonuje szybciej i taniej.

Każdy Klient GetHelp ma możliwość podglądu procesu naprawy jego pojazdu poprzez Indywidualne Konto Klienta. Ma również możliwość weryfikacji wykonanych prac, a także poniesionych kosztów.

Trzy rzeczy o których trzeba pamiętać podczas naprawy GetHelp

Każda naprawa zaczyna się od zgłoszenia awarii,

Napraw dokonują jedynie profesjonalne warsztaty,

W naszej sieci warsztatów dokonujemy napraw bezgotówkowych.

 

Klienci cenią Naszą sieć naprawczą za:

za rzetelną wycenę naprawy
za krótki czas wykonania naprawy
za przyjazny stosunek do Klienta

Chcesz zapłacić mniej za remont swojego auta

lub bezgotówkowo rozliczyć naprawę?