Inni za to płacą, a Ty masz to za darmo

Wyróżnij się lub zgiń. Takie nastawienie jest bardzo popularne w wielu firmach. W czasach wszechobecnej konkurencji warto mieć coś co odróżnia nas od pozostałych. Ale prawdziwą sztuką jest się wyróżnić równie skutecznie co inni i zrobić to na dodatek za darmo. Jest to możliwe a na dodatek jeszcze łatwiejsze niż wam się wydaje.

 

Sprzedaż samochodów używanych to ciągła walka o zainteresowanie klienta. Zachęcenie go aby zwrócił uwagę na nasze ogłoszenie jest często dużo trudniejsze niż sama finalizacja sprzedaży. Podczas wstawiania ogłoszenia bardzo ważnym elementem jest to aby wyróżnić się od innych. Każdy może mieć na to swoje metody. Jedni będą bardzo starannie robili zdjęcia aby uchwycić każdy szczegół sprzedawanego pojazdu. Drudzy rozpiszą dokładnie specyfikację techniczną oraz dodatkowe wyposażenie. To wszystko jednak są cechy ogłoszenia po wejściu w nie. A kluczem dobrego ogłoszenia jest przyciągnięcie wzroku klienta tak aby na moment zatrzymał się na naszej ofercie.

Wiele serwisów oferuje własne dodatkowe opcje wyróżnienia. Dzięki nim nasze ogłoszenie pojawia się na samej górze. Trzeba jednak pamiętać, że jest to zawsze opcja płatna a koszt wacha się w przedziale 5 - 70 PLN. Dodatkowo przy wystawianiu popularnego modelu samochodu takiego jak Audi A4 nasze wyróżnienie „ginie" wśród wszystkich innych.

W związku z tym dobrą alternatywą jest wyróżnienie ogłoszenia „wklejkami" oferowanymi przez GetHelp.pl. Taka metoda nie dość, że jest darmowa to jeszcze pozwala się w znaczący sposób odróżnić od konkurencji. I tu nie chodzi tylko o aspekt wizualny. Na każdej wklejce jest informacja, że samochód posiada Gwarancję GetHelp.pl a to już samo w sobie zwiększa zainteresowanie. Pamiętajmy, że obecnie ponad 31% klientów poszukuje samochodu z Gwarancją.

Samo dodanie tego typu wklejki do zdjęcia samochodu jest rzeczą prostą i co najważniejsze nie zajmującą dużo czasu. Wiemy o tym, że każdy ma inny gust i nie da się przygotować jednej uniwersalnej rzeczy. W związku z tym dla naszych partnerów mamy przygotowane aż 8 rodzajów wklejek. Każda w różnej formie stylistycznej oraz z dopasowaniem do tego czy posiadasz własne logo czy też nie.

Równie dobrze zamiast logo można umieścić nazwę swojej firmy. Nie wiesz jak to zrobić aby całość wyglądała estetycznie? Po to właśnie jest GetHelp.pl. Każdy partner ma swojego dedykowanego opiekuna do którego może się zgłosić z taką prośbą. Dodatkowo mamy własny dział marketingu, który również z wielką chęcią pomoże spersonalizować wasze ogłoszenia, wklejki i pozostałe aspekty wizualno – marketingowe.

 

Poza klasycznymi wklejkami możesz również zastosować „pieczątki” z informacją o udzielanej Gwarancji.

Pamiętajmy, że wklejka to nie tylko element wizualny ale przede wszystkim realna szansa na zwiększenie swojej przewagi konkurencyjnej już przy pierwszym kontakcie z klientem. już ponad 31% osób poszukuje samochodu używanego z Gwarancją. Warto więc taką informację umieścić na pierwszym zdjęciu. 

Czy wiesz, że:

☞ 31% klientów masz na wyciągnięcie ręki
☞ Wiemy, które samochody zepsują się jako pierwsze
☞ Nie komplikujemy prostych rzeczy

Podziel się