Gwarancja Grand - aż 30 000 pln na naprawy Twojego samochodu

Kupno samochodu używanego oznacza najczęściej wysokie wydatki. Przeznaczamy na niego oszczędności, wspomagając się dodatkowymi formami pozyskania pieniędzy, np. kredyt gotówkowy samochodowy, a w przypadku firmy leasing. Przy zakupie oczekujemy, że auto będzie sprawne i niezawodne. Każdy mechanik, specjalista czy sprzedawca poświadczy o 100% bezawaryjności samochodu, ale to stan rzeczy na TU I TERAZ. Nikt nie przewidzi, jak auto sprawdzi się w przyszłości. Awarie mogą zniszczyć budżet, tym bardziej, że to zakup na lata.

A co, jeśli dostałbyś 30 000 w ciągu roku na wszystkie usterki mechaniczne w Twoim aucie? Tak, właśnie taką kwotę proponuje Ci GetHelp.pl. Zapłacisz za to mniej, niż myślisz, a pakiet gwarancyjny obejmie 100% usterek mechanicznych w Twoim samochodzie. Zadzwoń pod numer 515 110 120 i spytaj się o szczegóły. Nasi konsultanci z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Czemu warto kupić gwarancje GetHelp.pl?

W gwarancjach GetHelp.pl znajdziesz tylko rzetelne i przejrzyste informacje odzwierciedlające rzeczywisty stan rzeczy. Zobacz opinie setek zadowolonych klientów na Google i Facebook. Gwarancja to Twoje dodatkowe uprawnienie - zabezpieczenie przed wysokimi kosztami napraw usterek, które pojawią się po zakupie Twojego samochodu. Ubezpieczenie AC chroni w przypadku kradzieży auta, a ubezpieczenie OC odnosi się do wypadku lub kolizji, w której pojazd uczestniczy.

Co zyskujesz kupując gwarancję GetHelp.pl:

 • Całodobowa obsługa – nieważne dokąd jedziesz i o której godzinie, bezproblemowo zgłosisz awarię na naszej infolinii.
 • Bezpłatna aplikacja iHelp – umożliwia zlokalizowanie Twojego samochodu np. na autostradzie, drodze ekspresowej czy „po środku niczego”. Dzięki aplikacji zgłosisz również awarię za pomocą jednego przycisku.
 • Bezgotówkowa naprawa – GetHelp.pl ma dostęp do około 1500 warsztatów na terenie całej Polski. Nieważne gdzie Twoje auto uległo awarii, zajmiemy się kompleksową naprawą Twojego samochodu. W całości pokryjemy koszty naprawy awarii podzespołów będących się w zakresie gwarancji.
 • Samochód zastępczy - dla naszych klientów mamy przygotowane 1013 aut zastępczych w aż 63 lokalizacjach https://www.gethelp.pl/lokalizacje-samochodow-zastepczych. W ramach pakietu gwarancji masz możliwość otrzymania samochodu zastępczego na okres czasu naprawy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń na naszą infolinię – 515 110 120


Gwarancja GRAND:

To najwyższy pakiet, który znajdziesz u naszych Partnerów, jednak masz możliwość rozszerzenia go na naszej infolinii.

Jeśli cenisz sobie pewność i spokój, zamiast przejmowania się jakąkolwiek awarią mechaniczną swojego samochodu, to gwarancja GRAND jest dla Ciebie. Obejmuje 100% usterek mechanicznych i sprawdzi się idealnie w większości typów i modeli samochodów osobowych. Zatem jaki jest zakres gwarancji GRAND?


Zakres:

Jeśli sprzedawca, u którego planujesz zakup samochodu nie posiada w ofercie pakietu GRAND to masz możliwość rozszerzyć gwarancję samodzielnie (więcej informacji na Twojej Karcie Gwarancyjnej) lub poprzez naszą infolinię pod numerem telefonu 515 110 120. Szczegółowy opis na temat tego, co wchodzi w skład konkretnego podzespołu przeczytasz w tym artykule.

 

Rozszerzenie:

W terminie 3 dni od zakupu pojazdu istnieje możliwość rozszerzenia Gwarancji o:

 • Wyższy zakres gwarancji
 • Dłuższy czas trwania ochrony

Więcej o rozszerzeniach Gwarancji możesz znaleźć tutaj lub zadzwoń pod numer 515 110 120 i udzielimy Ci informacji.

Wyłączenia i limity:

Kiedy warunki obowiązywania danej gwarancji nie będą spełnione? W przypadku

 • Uszkodzeń powstałych przed zakupem samochodu.
 • Uszkodzeń powstałych na skutek kolizji drogowych lub sił wyższych.
 • Awarii na skutek niewłaściwej eksploatacji pojazdu (np. jazda bez oleju w silniku).
 • Części będących elementami eksploatacyjnymi (np. rozrząd).
 • Czynności dodatkowych (np. czyszczenie, strojenie, diagnoza).

W ramach pakietu Grand obowiązuje:

 • Limit 10 000 km (liczone od momentu zakupu samochodu).
 • Kwota jednorazowej naprawy –  w podstawowej wersji 2000 pln. Limit uzależniony jest od oferty jaką posiada dany Sprzedawcy.
 • Suma gwarancyjna dostępna przez cały okres trwania gwarancji sięgająca 30 000 zł.

Powyższy przykład odnosi się do standardowej wersji gwarancji Grand na okres 12 miesięcy. Rodzaje, limity, ceny i zakres Gwarancji mogą się różnić w zależności od partnera, u którego dokonujesz zakupu.

 

Sprawdź opinię o nas na Google i Facebook i przekonaj się, że nasze Gwarancję rzeczywiście działają.

.

Podziel się