Już jest! Wiosenny Katalog Nagród

Jakie korzyści niesie wiosna dla Dealerów współpracujących z GetHelp.pl?

W ramach współpracy z GetHelp.pl bierzesz udział w Programie Lojalnościowym. Z każdym sprzedanym autem z Gwarancją zyskujesz punkty (Helpery), które zamieniasz na nagrody. Od małych, ale praktycznych-zawieszek na lusterko, dywaników do aut po artykuły do biura pomagające w codziennej pracy-ekspres do robienia pysznej kawy, liczarka do banknotów. W wiosennym Katalogu Nagród nie brakuje również materiałów reklamowych, które pomogą wyróżnić się na tle konkurencji. To między innymi profesjonalne wizytówki, banery, a nawet roll-upy. Wszystkie materiały reklamowe mogą być z Twoim logo.


Zobacz Wiosenny Katalog Nagród i wybierz nagrodę!
 


Wybrałeś już nagrodę? Zadzwoń do nas na numer 730 300 707 lub wyślij maila na adres nagrody@gethelp.pl.
Podpisując umowę z najlepiej ocenianą Firmą Gwarancyjną - GetHelp.pl, otrzymujesz dostęp do systemu, który jest twoim "centrum dowodzenia". Nic prostszego, jak tylko logujesz się do systemu GetHelp.pl wystawiasz Gwarancję, dokonujesz płatności i wybierasz nagrodę. Proste, prawda? Dodatkowo zawsze możesz monitorować Program Partnerski i polować na promocje. To nie wszystko. W Panelu Dealera masz również dostęp do Listy Newsów. Tam właśnie znajdziesz wydarzenia (np. konkursy), sprawdzisz aktualności (np. zmiany prawne).

Gwarancję GetHelp.pl na auto używane możesz wystawić zawsze, o każdej porze dnia i nocy, nawet w dni świąteczne. To właśnie dla Was i dobra waszych Klientów działamy 24/7. Dzięki Gwarancji GetHelp.pl Klient nigdy nie zostanie z awarią sam.

 

Sprawdź również:

Jak wygląda sprzedaż aut używanych w 2022r?

Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancje

Gwarancja Grand - aż 30 000 pln na naprawy Twojego samochodu

Podziel się