Sukces w biznesie dzięki Gwarancjom GetHelp.pl

Masz dosyć negocjacji ceny przy sprzedaży samochodu? Nie chcesz rezygnować ze swojej marży? Jesteś zmęczony ciągłym brakiem zaufania ze strony kupujących? Jeśli tak to warto zastanowić się nad tym czego dzisiaj oczekują Klienci? Przede wszystkim bezawaryjnych samochodów i bezpieczeństwa finansowego. Dlatego coraz częściej kupują nowe samochody zamiast używanych o czym więcej przeczytasz…. Jedną z największych zalet nowego samochodu jest gwarancja, która daje poczucie bezpieczeństwa a w przypadku używanego samochodu zwiększa zaufanie do sprzedawcy. 

Jak wykorzystać gwarancje podczas sprzedaży i rozwijać swoją firmę? Według Dawida z firmy Dobrokar, która niedawno ruszyła ze sprzedażą na drugim placu Klienci chcą nie tylko bezawaryjnych samochodów, ale przede wszystkim “pełnego zabezpieczenia”. Podczas zakupu klienci nie tylko weryfikują stan samochodu, ale również samego sprzedawcę i jego zapewnienia. Dlatego tak ważne - również dla Pana Dawida - są dobre opinie o firmie GetHelp.pl oraz kompleksowa i całodobowa obsługa Klientów. W takich okolicznościach coraz łatwiej jest wykorzystać dodatkową gwarancję podczas sprzedaży samochodu i zyskać więcej świętego spokoju. 

Na współpracę z GetHelp.pl zdecydowało się już ponad 4 000 Sprzedawców używanych samochodów w Polsce, którzy podobnie jak Pan Dawid cenią we współpracy dobry kontakt z doradcami oraz łatwy dostęp do materiałów marketingowych. 

Na co może liczyć Sprzedawca współpracujący z GetHelp.pl?  

1) Większe zaufanie kupujących, łatwiejsza sprzedaż i wyższe marże.  

2) Całodobowa i kompleksowa obsługa awarii Klientów oraz ochrona przed rękojmią. 

3) Pokrycie kosztów awarii, czyli zakupu części, robocizny, holowania i auta zastępczego.  

4) Wyróżnienie swojej oferty na tle konkurencji oraz gotowe rozwiązania zwiększające sprzedaż. 

Jesteś zainteresowany współpracą z GetHelp.pl? 

KLIKNIJ ŻEBY OBEJRZEĆ CAŁY WYWIAD z Panem Dawidem  
 

 

 

Podziel się