Gwarancja Classic: najpopularniejsza dla małych aut benzynowych

W swojej ofercie GetHelp.pl ma wiele pakietów gwarancji dopasowanych do różnych potrzeb Klientów i dedykowanych do różnych samochodów. Jedną z podstawowych ofert jest gwarancja CLASSIC.

To idealne rozwiązanie do starszych i „tańszych” aut benzynowych o prostej konstrukcji oraz wyposażonych w manualną skrzynię biegów przeznaczonych głownie do jazdy po mieście.

Gwarancja CLASSIC obejmuje pokrycie kosztów części i robocizny w przypadku wewnętrznych uszkodzeń silnika oraz manualnej skrzyni biegów dodatkowo obejmuje swoim zakresem całodobowy Assistance oraz 20% zniżkę na roczne polisy OC i AC – tylko dla Klientów GetHelp.pl.

Gwarancja CLASSIC swoim zakresem dodatkowo obejmuje pakiet „START” który zapewnia każdemu Klientowi GetHelp.pl bezpłatny dostęp do sieci ponad 700 warsztatów mobilnych i holowników w aplikacji mobilnej iHelp®, naprawy na drodze oraz całodobowy Assistance.

Zakres pakietu START

  • Bezpłatna aplikacja mobilnej iHelp ®
  • Szybkie naprawy na drodze
  • Całodobowy Assistane

Więcej o gwarancji START tutaj

Dla kogo gwarancja CLASSIC

Gwarancja CLASSIC to idealne połączenie niskiej ceny gwarancji – od 600 pln za 12 miesięcy z ochroną podstawowych elementów pojazdu – silnika i skrzyni biegów. Takie połączenie cech sprawia, że wybiera ją ponad 38% Klientów kupujących samochody takie jak microcary, małe auta miejskie np. Toyota Yaris, Fiat Panda, Audi A2 i A3, Citroen C1, C2, Peugeot 207, 208,  Kia Picanto, Volkswagen Polo, Golf, Skoda Fabia i wiele innych

Gwarancja CLASSIC nie obejmuje swoim zakresem dodatkowych elementów pojazdu np. osprzętu silnika takiego jak turbosprężarka, alternator czy rozrusznik które odpowiadają za ponad 20% awarii używanych samochodów oraz bardzo awaryjnego koła dwumasowego, którego naprawy obejmuje gwarancja PREMIUM PLUS.

Gwarancja CLASSIC to dobra propozycja na początek, szczególnie dla małych aut benzynowych o prostej konstrukcji, w sam raz dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę za kółkiem auta. Dla nieco wprawniejszych kierowców polecamy rozszerzone pakiety gwarancyjne, o  cały czas przypominamy. 

 

Przeczytaj koniecznie:

☞ Ile dodatkowo może kosztować samochód bez gwarancji GetHelp.pl?

☞ Najczęstszym powodem awarii silnika jest uszczelka pod głowicą!

☞ Aż 22 % aut ulega awarii w ciągu roku!

☞ Jak Klienci GetHelp.pl zgłaszają awarie?

Podziel się