Nowy pakiet gwarancji PREMIUM PLUS u Najlepszych Dealerów!

GetHelp.pl ciągle się rozwija i poszerza swój zakres gwarancji. Dbając o dobro naszych Klientów ciągle podnosimy standardy, dlatego stworzyliśmy nowy pakiet gwarancji Premium Plus.

Do tej pory mieliśmy w ofercie m.in. pakiet gwarancji Premium, którego zakres obejmował:

Jednak od dwóch miesięcy kliku naszych Najlepszych Partnerów m.in. SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH AUTOSZULC https://autoszulc.pl/  testowali nowy pakiet PREMIUM PLUS i to był strzał w 10!  Pakiet ten dodatkowo rozszerzony jest o naprawę paska rozrządu oraz łańcucha rozrządu. Oprócz tego w pakiecie tym Klienci mają samochód zastępczy. Jeżeli Klient kupi samochód z gwarancją Premium Plus i zgłosi do Nas awarię samochodu oraz potrzebuje holowania GetHelp.pl dostarcza auto zastępcze do Klienta lub miejsca awarii pojazdu i udostępnia mu je na czas trwania naprawy. W  tym samym czasie auto Klienta, które uległo awarii holownik zabiera do warsztatu.

Wiemy jak cenny jest czas dla wszystkich, dlatego GetHelp.pl udziela pomocy na jak najwyższym poziomie i szybko dostarcza samochód zastępczy oraz zapewnia całodobowe holowanie. Tym bardziej, że GetHelp.pl posiada aż 500 samochodów zastępczych, które dostępne są u naszych pierwszorzędnych oraz renomowanych Komisów, z którymi współpracujemy.

Chcesz kupić samochód? Udaj się do Komisu, z którym współpracujemy i pytaj o pakiet Premium Plus. Od dzisiaj dostępny jest tylko u NAJLEPSZYCH PARTNERÓW.

Czytaj więcej tutaj:

☞ Jak Klienci GetHelp.pl zgłaszają awarie?

☞ 7 błędów głównych przy zakupie auta używanego. 

☞ Ile dodatkowo może kosztować samochód bez gwarancji GetHelp.pl?

Podziel się