Wielozadaniowość jest super - wywiad ze Specjalistą Działu Finansowego

 Olu, zostałaś #wyłapaną już ponad 3 lata temu. I z tego co już wiem , to Twoje obowiązki są bardzo zróżnicowane, ale na swoim stanowisku odnajdujesz się super. Dlatego od razu zacznę od puli trudniejszych pytań: 

  • Co dokładnie należy do Twoich obowiązków? Czym zajmujesz się w GetHelp.pl? 

Moje obowiązki są dosyć zróżnicowane, ale główną moją rolą jest dbanie o finanse. Obieg wszystkich faktur kosztowych jak i sprzedażowych, rozliczanie płatności za gwarancje i gorsza strona płatności, czyli windykacja. Jeszcze jednym z obowiązków tych mniej związanych z papierologią są zakupy, nagrody dla naszych Dealerów jak i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do biura, np. co poniedziałek dbam o swoich kolegów i koleżanki z pracy, żeby zaczęli dzień z dawką pozytywnej energii! Kupuje świeżo wyciskane soki i mega słodziutkie owoce. W chwilach największego natężenia pracy wspieram inne działy, np. Dział Obsługi Gwarancji.

  • Ooo...to faktycznie Twój zakres obowiązków jest dosyć zróżnicowany. Z jednej strony dokładność przy rozliczeniu płatności, kontakt z Klientem, a z drugiej strony pełny luz przy zakupach firmowych. Jak udaje Ci się to dzielić? Nie przeszkadza Ci wielozadaniowość? 

Ale ja to uwielbiam! Wiadomo, trzeba stawiać sobie priorytety każdego dnia, aby wszystko było zrobione na czas i z dużą dokładnością. Dlatego od rana gdy jestem wypoczęta i wyspana zajmuję się dokumentami, a pod koniec dnia wiem, że jest czas na zakupy i inne rzeczy. Wielozadaniowość jest super, ponieważ nie popadasz w monotonnię swojej pracy, a nowe zadani są dobrym sposobem na rozwój. 

  •  A co sprawia Ci największą trudność w pracy w GetHelp.pl?  

Trudności w mojej pracy zamieniam na wyzwania i wtedy dużo łatwiej je pokonuje. Najczęściej jak mam jakiś problem konsultuje to z innymi wyłapanymi, oni zawsze chętnie pomagają i problem nie jest już problemem.  

  • Co było dla Ciebie największym sukcesem?  

Każda realizacja nowego zadania jest dla mnie małym sukcesem. Ale myślę, że takim największym było wyróżnienie od naszego biura rachunkowego i podziękowanie za dobrą współpracę w najcięższym okresie, czyli w czasie pandemii. Pierwszy raz zostałam tak wyróżniona przez firmę zewnętrzną i to na forum wszystkich #wyłapanych.  

  • WOW! To gratulację! Olu, a powiedz nam, gdzie chciałabyś być za 10 lat? 

Za 10 lat? Dominika szczerze Ci powiem, że nie lubię planować, aż tak daleko w przyszłość. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy, ale wiem jedno! Chce się rozwijać, zdobywać doświadczenie i pracować jak najdłużej w tak świetnej drużynie, jaką tworzy #wyłapani. 

  •  Co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy? 

Najważniejsze dla mnie jest to, że budzę się z chęcią do pracy. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdybym miała się zmuszać do pracy. Dobra atmosfera, wspaniali ludzi i najlepsza kawa w mieście, a do tego moja wypłata zawsze się zgadza. Czego chcieć więcej?  

  • O jesteś już kolejną osobą, która chwali firmową kawkę! Aż mam na nią ochotę blush To już jedno z końcowych pytań. Powiedz nam, jak radzicie sobie w tych ciężkich czasach? Wzrost inflacji, wojna? Jako pracownicy odczuwacie zmiany? 

Niestety sytuacja na świecie mocno nas wszystkich wystraszyła, tak naprawdę nikt nie wiedział, co może się wydarzyć. Teraz staramy się nie rozmawiać na takie tematy, wolimy pośmiać się, pożartować i odciąć totalnie od tego co się dzieje na świecie. A my jako pracownicy GetHelp.pl na szczęście nie odczuwamy cięcia kosztów.  Sytuacja zmienia się dynamicznie, my pracujemy i staramy się mimo wszystko wykonywać swoją pracę jak najlepiej.  

  • To całe szczęście, że nie odczuliście zmiany. A nie zapytałam o najważniejsze. Jak wygląda Twój dzień pracy? 

Pracę zaczynam od 9.00, ale oczywiście jestem zawsze wcześniej. Każdy #wyłpany przychodzi wcześniej, żeby na spokojnie zrobić sobie herbatę i opowiedzieć co nas spotkało po drodze do pracy. Często jemy też wspólne śniadania, przy których żartów nie ma końca. Ale jak wybija na zegarze godzina 9.00 to koniec żartów i bierzemy się do pracy.  Zaczynam od sprawdzania skrzyni mailowej, odpisuje na maila, żeby nikt nie musiał długo czekać, a później biorę się za inne priorytety. 

  • Wspólne śniadania to super pomysł. To teraz pytanie z innej puli. Powiedz nam, co robisz w czasie wolnym?  

Jak spędzam czas wolny? Hmmm....najczęściej ze znajomymi. Często organizujemy wyjazdy czy spotkania na mieście, a to pozwala mi się oderwać od rzeczywistości. Ale! Lubię też troszkę spokojniejszą formę odpoczynku, czyli oglądanie netflixa. Seriale to coś, co mnie dosłownie pochłania. Oglądałaś może Bridgertonowie?  Polecam!  

  • Z pewnością obejrzę skoro polecasz smiley Olu dziękuję bardzo za wspólnie spędzony czas. Życzę jeszcze więcej sukcesów.  

To ja dziękuję, było mi bardzo miło.  

Poznaj innych naszych #wyłapanych: 
☞ Dział handlowy bez tajemnic
☞ Jest nas coraz więcej i więcej... aż 50% więcej
☞ Wywiad z Kierownikiem Działu Obsługi Gwarancji 

Podziel się