GetHelp.pl ma najlepszą sieć warsztatów.

GetHelp.pl współpracuje z Klientami, Komisami, Holownikami, Warsztatami itd. Wspólnie tworzymy sieć dążąc, by auto było jak najlepiej i najszybciej naprawione. Robimy wszystko aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Dążąc do zadowolenia Klienta ważny jest z kontakt z Nami oraz nasz kontakt z warsztatami samochodowymi. Awarię zgłaszają zazwyczaj osoby, które są zdenerwowane – bo przecież popsuło się im auto. Oczywiste jest więc, że nie jest to przyjemna sytuacja. Staramy się  wczuć w sytuację Klienta. Ważne jest, by osoba zgłaszająca awarię samochodu była jak najszybciej uspokojona i uzyskała pomoc. Robimy wszystko, by Nasi Klienci mieli do Nas pełne zaufanie powierzając swój samochód. Muszą czuć, że zostawiają swoje auto „w dobrych rękach”.

 Po zgłoszonej awarii Klient  nie musi się już martwić o naprawę czy szukanie warsztatu. Wykonywać kilkunastu telefonów. GetHelp.pl robi to za niego. Klient jedynie co robi, to zgłasza awarię a potem odbiera naprawiony samochód. GetHelp.pl współpracuje na ternie Polski z ponad 1500 warsztatami.  Współpracujemy z najlepszymi w tej branży. Jak tylko dostajemy zgłoszenie od razu wiemy do kogo odstawić samochód, gdzie szybko wróci do odpowiedniego stanu. Czy to będzie Gdańsk, Warszawa czy Zakopane  wszędzie naprawimy auto. Dobra współpraca z warsztatami jest dla nas jednym z priorytetów, bo to właśnie oni naprawiają auta naszym Klientom. Komunikacja z mechanikami to dla nas jedno z głównych zadań. Dlatego ważne jest, by relacje z wszystkimi warsztatami były wzorowe i perfekcyjne. Współpracujemy z różnymi warsztatami czy to mały warsztat w małym mieście,czy też autoryzowany serwis. Ostatnio od jednego z takich serwisów a mianowicie Bosch Service  dostaliśmy takie o to referencje:

„Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu firmy Arno Bosch Service, mieszczącej się w Kobylance ul. Szkolna 17, potwierdzam współpracę przy naprawie pojazdów z wykorzystaniem Systemu Gwarancyjnego GetHelp.pl

Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę GetHelp.pl jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas organizacji procesu naprawy i obsługi Klienta. Potwierdzam wysoką skuteczność założeń technicznych oraz wzorowe wykorzystanie systemu komunikacji warsztat – firma gwarancyjna oraz zaangażowanie jakim wykazała się firma GetHelp.pl w kontakcie z naszym serwisem. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę  GetHelp.pl jako rzetelnego partnera przy współpracy związanej z likwidacją awarii.”

Czytając takie słowa potwierdza się fakt, że Nasza praca jest potrzebna. GetHelp.pl wraz z warsztatami tworzy spójną harmonię, co daje owocne efekty.  Istotne jest jedno, że wspólnie dążymy do jednego celu -  zadowolenia Klienta.

 

Jeszcze więcej opinii na temat GetHelp.pl zobacz tutaj:

http://24.gethelp.pl/poleca

Podziel się