GetHelp.pl ma najlepszą sieć warsztatów.

GetHelp.pl współpracuje z Klientami, komisami samochodowymi, holownikami, mechanikami samochodowymi 24 h i serwisami. Wspólnie tworzymy sieć dążąc, by auto było jak najlepiej i najszybciej naprawione. Robimy wszystko, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

GetHelp.pl posiada najlepszą sieć warsztatów! Dołącz do nas! 

Jesteśmy firmą gwarancyjną, która jest liderem na rynku już od 7 lat. Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy dosłownie wszędzie. W 2021 r obsłużyliśmy ponad 4383 awarii. Obecnie współpracuje z nami, już ponad 1125 warsztatów samochodowych. Posiadamy serwisy na terenie Sosonowca, Zielonej Góry, Dąbrowy Górniczej i w twojej okolicy również. Są to warsztaty samochodowe wyspecjalizowane w konkretnej dziedzinie mechaniki np. regeneracja turbosprężarki. Właśnie tutaj musimy wyróżnić Firmę RS Turbo z Nowego Targu, która współpracuje z nami już od lat i daje gwarancję na każdą wykonaną usługę. Dziękujemy za zaufanie!  Współpracę nawiązują z nami również warsztaty mobilne, które są niezbędne przy awariach na drodze, jak i mechanicy ogólni, którzy mają serce do wykonywanej pracy. W dostarczeniu auta do Państwa warsztatu pomagają nam pomoce drogowe, których mamy aż 1154 na terenie całej Polski. Auto w nocy zostanie dostarczone do współpracującego mechanika samochodowego 24 h. 
Awaria samochodu czy to tuż po zakupie auta, czy kilka miesięcy po jest zawsze dla kierowcy problem. Dlatego naszym celem jest pomoc Klientowi, pokazanie mu, że dzięki GetHelp.pl nie jest z problemem sam. A dzięki naszym wyspecjalizowanym warsztatom samochodowym, stajecie się i Wy bohaterami.  

Jakie są korzyści ze współpracy?
 

 Bezpieczeństwo 
Naszą współpracę opieramy na zaufaniu. Proces jest jasno ustalony od momentu zlecenia do akceptacji kosztów.  W każdej sytuacji możesz też liczyć na nasze wsparcie i pomoc.  
 
 Korzyści finansowe 
Jest to współpraca oparta wyłącznie na zasadach partnerskich - nie ponosisz żadnych kosztów za przynależność do sieci. GetHelp.pl płaci Ci za naprawę na podstawie Fv vat w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Rocznie obsługujemy ponad 10 000 awarii. Średnia wartość wystawionych przez nasze warsztaty faktur wynosiła w 2020 roku 71 781 zł. Jeśli użytkownik auta będzie zadowolony z obsługi z pewnością wróci do Ciebie na wymianę elementów eksploatacyjnych czy naprawę po zakończeniu gwarancji lub co bardzo prawdopodobne poleci Twój warsztat swojemu znajomemu. Masz jakieś wątpliwości? To je rozwieje - KLIK.

 Marketing i wizerunek 
Dbamy o Twój wizerunek dlatego w ramach współpracy oferujemy banery reklamowe: „Sieć warsztatów GetHelp.pl”, „Tu serwisujemy samochody z gwarancją GetHelp.pl.” oraz darmową reklamę na naszej stronie www, z zakresem Twoich usług oraz danymi kontaktowymi.

Co nas odróżnia od innych sieci? 
Współpraca z GetHelp.pl jest maksymalnie prosta. Liczy się dla nas solidna naprawa i jak najszybsze usprawnienie auta. To Ty jesteś specjalistą, dlatego jesteśmy otwarci i elastyczni na Twoją propozycję naprawy danego auta. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi na terenie całej Polski, niezależnie od liczby stanowisk czy odbytych szkoleń. Nie weryfikujemy rocznych obrotów, nie analizujemy Twoich finansów. Po przystąpieniu do GetHelp.pl zachowujesz swoją indywidualność, w tym nazwę. Możesz też jak dotychczas pracować ze swoimi dostawcami części.   

Referencje od współpracujacego serwisu - Bosch Service :

 „Niniejszym Listem Referencyjnym w imieniu firmy Arno Bosch Service, mieszczącej się w Kobylance ul. Szkolna 17, potwierdzam współpracę przy naprawie pojazdów z wykorzystaniem Systemu Gwarancyjnego GetHelp.pl Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę GetHelp.pl jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas organizacji procesu naprawy i obsługi Klienta. Potwierdzam wysoką skuteczność założeń technicznych oraz wzorowe wykorzystanie systemu komunikacji warsztat – firma gwarancyjna oraz zaangażowanie jakim wykazała się firma GetHelp.pl w kontakcie z naszym serwisem. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę  GetHelp.pl jako rzetelnego partnera przy współpracy związanej z likwidacją awarii.”

Czytając takie słowa potwierdza się fakt, że Nasza praca jest potrzebna. GetHelp.pl wraz z warsztatami tworzy spójną harmonię, co daje owocne efekty.  Istotne jest jedno, że wspólnie dążymy do jednego celu -  zadowolenia Klienta. 

Chcesz porozmawiać o naszej współpracy, masz dodatkowe pytania, a może żałujesz, że jeszcze nie jesteś w naszej sieci warsztatów? Zadzwoń do nas 515110120 lub napisz pomoc@gethelp.pl. Mamy też dla Ciebie formularz zgłoszeniowy → KLIK.  

 

Zobacz, jak działamy:
☞ Podzespoły objęte Gwarancją
☞ Zacznijmy od początku... Czym jest gwarancja?
☞ Gwarancja Premium - optymalne rozwiązanie dla każdego

 

Podziel się