GetHelp.pl to nie tylko nazwa...

Myślisz, że nazwa Firmy GetHelp.pl jest przypadkowa? Nic bardziej mylnego!

Nazwa GetHelp.pl to połączenie 2 angielskich słów. „Get”, które oznacza: dostać, otrzymać oraz „Help” czyli pomoc. Uzupełnieniem jest znacznik „.pl”, który podkreśla to, że jesteśmy polską firmą. Tłumaczenie nazwy oznacza to, że każdy Nasz Klient czy Partner biznesowy zawsze dostanie od Nas pomoc w trudnej sytuacji. Dla Nas GetHelp.pl to nie tylko angielska nazwa i jej polskie tłumaczenie. Dla Nas to coś więcej niż zwykła praca. GetHelp.pl - to zbiór wartości, którymi kierujemy się każdego dnia.

Zanim przedstawimy Wam wartości Gethelp, to zacznijmy od tego co to są wartości i dlaczego są one takie ważne w naszym życiu?


Wartości to zasady, przekonania, które kształtują nasze postawy, decyzje i działania. Są one kluczowe dla naszego życia, ponieważ odzwierciedlają to, co uważamy za ważne, co cenimy i do czego dążymy w życiu. Wartości pomagają nam zdefiniować nasz cele jak również ustalać priorytety w życiu. Dzięki nim możemy rozpoznać, co jest dla nas najważniejsze i co wymaga naszej uwagi. Wartości mogą być źródłem motywacji i pasji. Kiedy angażujemy się w działania zgodne z naszymi wartościami, czujemy się bardziej zainspirowani i podekscytowani. To właśnie wartości mogą nam pomóc przekroczyć trudności i utrzymać nasze zaangażowanie w dążeniu do celów. Dlatego GetHelp.pl to nie przypadkowa nazwa! To zbiór wartości, którymi kierujemy się każdego dnia. 
 

G jak Gotowość

Do nowych wyzwań i zmian, pomocy Partnerom   Biznesowym, Klientom i sobie nawzajem.   Gotowość do zmian, które w Naszym życiu są   pewne, nowych wyzwań i ciągłego rozwoju.   Jesteśmy gotowi i otwarci na wszystko co nowe,   ale nie zapominamy o gotowości do pomocy   Naszym klientom, Partnerom Biznesowym, np.   Sprzedawcom aut, holownikom, mechanikom   oraz sobie nawzajem. 

 

E jak Efektywność

W działaniach wewnątrz i na zewnątrz firmy, aby zarówno Partnerzy Biznesowi jak i Klienci byli usatysfakcjonowani.
 Efektywność zawarta w działaniach wewnątrz i na zewnątrz firmy, to poprawa wydajności i jakości działań (pracy), osiągnie coraz więcej mniejszym nakładem sił i środków. Efektywność to również właściwe wykorzystanie czasu, narzędzi i pieniędzy w sposób najbardziej korzystny dla Naszego otoczenia i Nas samych. 


 
T jak Technologie  

Nowoczesne rozwiązanie, które pomagają Nam przekuć nasze myślenie w działanie i realizować kreatywne pomysły. Technologie są synonimem słowa nowoczesność. Jesteśmy nowocześni w myśleniu, kreowaniu nowych rozwiązań. Nowe narzędzia prac komunikacji, które na co dzień wykorzystujemy umożliwiają szybszą pomoc Klientom i Partnerom, a nam samym ułatwiają codzienną pracę. Nie zastępują jednak naszego myślenia. H jak Harmonia 

To zrównoważony rozwój firmy i jedność celów Partnerów Biznesowych, Klientów oraz Naszych. Harmonia to zgodność oraz wzajemne dopełnianie się i właściwe proporcje. Mimo, że każdy z nas posiada inne cechy charakteru, to i tak tworzymy całość. Potrafimy przełożyć dobro zespołu, czyli nas wszystkich nad własne, dzięki czemu stajemy się coraz lepsi i jednocześnie nie tracimy Naszych wspólnych wartości. E jak Energia 

Dzięki niej działamy na pełnych obrotach oraz zarażamy nią siebie nawzajem, aby dawać Partnerom Biznesowym i Klientom szybkie i skuteczne rozwiązanie.  Energia, która nas napędza do działania i którą dzieli się z innymi. To ona daje nam siły do rozumienia innych ludzi oraz ich potrzeb. Pozwala również na elastyczność, dzięki której do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i w razie potrzeby szukamy dopasowanych rozwiązań dzięki którym ludzie na lubią. 
 

 

L jak Ludzie
 

Są dla nas ważni, zarówno Partnerzy Biznesowi, Klienci jak i My dla siebie nawzajem, co wzmacnia Naszą firmę i dodaje nam skrzydeł. Ludzie, których cenimy, szanujemy i traktujemy jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jesteśmy przede wszystkim ludźmi a nie cyferkami. Jesteśmy dla siebie ważni, wzajemnie się wspieramy, motywujemy, możemy na siebie liczyć. 

 P jak Profesjonalizm
 

To działanie według zasad i określonych procesów, co skutkuje najlepszą jakością obsługi i ciągłym wzrostem poziomu prezentowanym na zewnątrz firmy. Profesjonalizm to przemyślane zasady, także uporządkowane procesy oraz umiejętność ich wykorzystywania w praktyce prowadzą do perfekcji. To ona cechuje najlepszych. A my każdego dnia stajemy się coraz lepsi by zapewnić wyjątkową jakość nieosiągalną dla innych. 
 

 

. jak Kropka  

To jeszcze nie koniec, lecz początek nowego wyzwania i symbol zajmowania się wszystkim od A do Z. Kropka. W języku polskim oznacza zakończenie zdania lub myśli. W GetHelp.pl zapewniamy kompleksową obsługę co oznacza, że wszystkim zajmujemy się od początku do końca. Dzięki temu, to co robimy jest naprawdę niepowtarzalne. Dla nas każda kropka to nie koniec. Dla Nas kropka to tylko początek nowego wyzwania. 

 P jak Przyszłość  

Oznacza nadchodzące zmiany, kreowanie rzeczywistości i odważne kroczenie na przód oraz spełnienie marzeń i poszerzanie horyzontów. Przyszłość, jesteśmy na nią gotowi, ponieważ nasze działania planujemy i realizujemy w długiej perspektywie. Kreujemy rzeczywistość, widzimy nadchodzące zmiany, odważnie poszerzamy horyzonty. Odnosimy małe i duże sukcesy każdego dnia i jesteśmy gotowi osiągnąć jeszcze więcej. Przyszłość należy do Nas! 
 

 

L jak Lider  

Kreuje przyszłość, przewiduje zmiany, odważnie kroczy na przód, spełnia swoje marzenia, poszerza horyzonty i zachęca innych, aby osiągali sukcesy. Lider, to ktoś kto wyprzedza swoje czasy, widzi więcej, tworzy nową jakość, ale również pobudza innych do działania. Lider to ktoś kto wyznacza bardzo wysokie standardy. Wytycza szlak, którym nikt nigdy wcześniej nie podążał po to, żeby pokazać, że niemożliwe nie istnieje. To liderzy zmieniają świat. Liderzy to MY! 

 

Jak sam widzisz, nazwa GetHelp.pl to nie przypadek. Gotowość, Efektywność, Technologia, Harmonia, Energia, Ludzie, Profesjonalizm, Kropka, Przyszłość, Lider – to wartości, które wykorzystujemy nie tylko w pracy, ale i w życiu codziennym.  Dlatego jesteśmy dla Was każdego dnia i o każdej porze!   


Przeczytaj  również: 
☞ FAQ - najczęstsze pytania Klientów
☞ 
Nie komplikujemy prostych rzeczy
☞ Gwarancja Grand - 30 000 pln na naprawę Twojego samochodu!

Podziel się