GetHelp.pl nie śpi ! Zawsze pomaga!

Z holowaniem samochodu myślę, że każdy kierowca miał styczność. Jest to stresująca sytuacja dla właściciela samochodu jak i jego pasażerów. Wiąże się ze zdenerwowaniem, paniką, gdyż auto nagle odmówiło posłuszeństwa. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach każda minuta jest na wagę złota i szybko chcemy dotrzeć do obranego celu. Unieruchomienie pojazdu na drodze  bez możliwości usunięcia usterki na miejscu nie jest miłym zdarzeniem.

Ale stało się… auto nie chcę jechać. Mimo wielu prób odpalenia samochodu, samochód dalej stoi. Co wtedy?! Wtedy pojawiamy się MY! GetHelp.pl pomaga właśnie w takich sytuacjach. Wystarczy krótki telefon z informacją co się stało i gdzie jesteśmy. Wtedy już o nic nie musisz się martwić…resztę za Ciebie robimy MY.

A co jeśli nie wiesz gdzie się znajdujesz a jest ciemno i stoisz w szczerym polu? Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji mobilnej. Awaria zostaje zgłoszona a gps pokazuje Twoje położenie. Pamiętaj, mając pakiet gwarancyjny GetHelp.pl nie jesteś sam. Lawetę wysyłamy najszybciej jak się da, bo wiemy jak cenny jest czas Naszych Klientów. Po krótkiej chwili auto jest już na lawecie a Ty siedzisz wygodnie jako pasażer i bezpiecznie udajesz się pod wskazane miejsce. Holownik dostarcza Twoje auto gdzie chcesz: dom czy warsztat - decyzja należy do Ciebie.

Nasza firma nie śpi - zawsze pomaga. Pracujemy 24 godziny na dobę i czy zgłosisz awarię rano, popołudniu czy w środku nocy- zawszę Ci pomożemy.

Dzisiaj w nocy pomogliśmy panu Piotrowi. Zadzwonił do nas o godzinie 1 w nocy, że auto nie chce jechać. Był zdenerwowany i spanikowany. Uspokoiliśmy  pana Piotra, żeby się nie martwił a holownik zaraz po niego podjedzie. Tak też było .. po 20  minutach była już laweta a pan Piotr nie musiał o nic się martwić. Holownik sholował auto do warsztatu a Klienta odwiózł bezpiecznie do domu. Na drugi dzień zadzwonił do nas pan Piotr z podziękowaniami za pomoc a dwa dni później odebrał naprawione auto z warsztatu.

Powyższa sytuacja pokazuje, że szczęściu trzeba pomagać i warto zabezpieczyć się w pakiet  gwarancyjny GetHelp.pl.

Podziel się