Jak Klienci GetHelp.pl zgłaszają awarie?

22 sierpnia GetHelp.pl przyjął 3000 zgłoszenie awarii w 2018 r. Awarię  3-litrowego BMW serii 3 (E91) zgłosił Pan Patryk przy użyciu aplikacji mobilnej iHelp®. Panu Patrykowi nie chciał odpalić samochód. Na szczęście miał aktywowany pakiet gwarancji GetHelp.pl i zainstalowaną aplikacje mobilna iHelp®. Dzięki zgłoszeniu przez aplikację mobilną iHelp® bez problemu ustaliliśmy jego położenie i wysłaliśmy pomoc drogową. Po 30 minutach auto było odholowane do warsztatu a GetHelp.pl pokrył koszt  holowania.

Jak przedstawiają statystki najwięcej osób zgłasza awarię przez infolinie GetHelp.pl. Jest to tradycyjna forma komunikacji, do której najwięcej osób jest przekonanych. Wybranie numeru i wykonanie połączenia, to zaledwie kilka sekund. Jak wiadomo, gdy popsuje się samochód zależy nam na czasie, dlatego Nasi Klienci najbardziej preferują tę formę zgłaszania awarii. Przez telefon mogą z nami porozmawiać, powiedzieć co się stało i w 2-3 minuty uzyskać pomoc.

Aplikacja iHelp® - za to nas ceni wielu Klientów! Jesteśmy otwarci na mobilność, technologie, szybkość i nowoczesność. Dlatego stworzyliśmy aplikacje mobilną iHelp®, gdzie zgłosić awarię można jednym kliknięciem! Mało tego, aplikacja iHelp określi położenie, dzięki czemu możemy w szybki sposób zapewnić holowanie!

Zgłoszeń przez Facebooka jest również coraz więcej. W roku 2017  mieliśmy ich zaledwie 4, w tym roku jest ich już 66. Jak widać Facebook, to nowe medium, ale GetHelp.pl na tej płaszczyźnie również daje radę!  Możecie nas tam również znaleźć, napisać do Nas lub zgłosić awarię. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.  Nie ukrywajmy, zazwyczaj z Facebooka korzystamy w pracy a korzystając z chwili przerwy możecie w dyskretny sposób zgłosić awarię auta pisząc do GetHelp.pl wiadomość (a koleżanka, kolega, szef nie usłyszą wink).

Zgłoszenia przeze_mail i formularz zgłoszeniowy na stronie www są mniej popularne - ale są! Dlatego nieważne czy zgłosisz awarię telefonicznie, przez FB lub inne źródło. Jeżeli masz aktywowany pakiet GetHelp.pl jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i zawsze pomożemy! smiley

Inne przydatne artykuły:

Aż 22% aut ulega awarii w ciągu roku!

Uwaga! To się psuje: holowanie - całodobowy Assistance z GetHelp.pl

Uwaga! To się psuje: manualna skrzynia biegów - nie jest wieczna, też potrafi się popsuć

 

Podziel się