To my zostaliśmy #wyłapani spośród miliona ludzi i tworzymy GetHelp.pl. Poznajcie nas!

Obudziłam się dzisiaj rano i zaczęłam się zastanawiać czy nasi wspaniali Klienci i Partnerzy nie chcieli by Nas poznać? Czy nie są ciekawi z kim rozmawiają podczas zgłoszenia awarii, kto organizuje pomoc na drodze i z kim rozmawia mechanik który usuwa awarię auta i czy tym wszystkim oby na pewno zajmują się prawdziwi ludzie a nie bezduszne roboty?

Pokażę Wam jak działa GetHelp.pl „od środka" 

Zacznę od tego, że mam na imię Dominika i pracuję w GetHelp.pl prawie trzy lata. Nie było łatwo dostać tę pracę, ale o tym jak pozyskujemy nowych pracowników napiszę innym razem. 
Pewnie koledzy i koleżanki z pracy zaczną mnie unikać jak zobaczą że krążę z telefonem, filmuję, robię zdjęcia ... Bez względu jednak na wszystko pokażę wam jak pracujemy, jak się wspieramy w trudnych chwilach, jak dużo się uczymy a także jak wspólnie spędzamy czas po pracy i jak wyglądają nasze imprezki – BEZ TABU! 

Każdy z nas jest w czymś świetny, lecz dopiero w połączeniu tworzymy ekipę nie do zatrzymania! To my zostaliśmy #wyłapani spośród miliona ludzi i tworzymy GetHelp.pl. Poznajcie nas! 

Co dla was planuje?
Już wkrótce przedstawię wam Damiana, który właśnie świętował 3 rocznicę pracy z Nami. Zgadnijcie i napiszcie w komentarzach jaki prezent mógł dostać od swoich kolegów z pracy.  Dla autorów najciekawszych komentarzy mamy gadżety firmowe ‼️

Polub nas na fb i obserwuj historię #wyłapanych 

 

Czym się zajmują #wyłapaniZobacz tutaj jaką mamy fajną pracę:
 ► 
Zacznijmy od początku... Czym jest gwarancja?
 ► Jak Klienci GetHelp.pl zgłaszają awarie?
 ► STOP kręceniu liczników!

Podziel się