Przypadki chodzą po ludziach

Jedziesz swoim nowo zakupionym samochodem. Na wakacje, do rodziny w drugi koniec Polski lub gdziekolwiek zechcesz. I wtedy Twój samochód odmawia posłuszeństwa, zapala się kontrolka silnika lub przednią szybę rozbija duży kamień. Nagle uświadamiasz sobie, że jest już noc, że jesteś daleko od domu, że Twój samochód nie pojedzie już dalej. Co zrobisz? Pełen luz. Jest szwagier, ale on nie odbiera telefonu. Dzwonisz do kolegi. Zawsze możecie na siebie liczyć. Znacie się już od podstawówki i wiesz że Ty na pewno zawsze mu pomożesz. Odebrał! Marek to jednak prawdziwy przyjaciel!

- Marek, mam duży problem. Awaria na drodze. Ratuj.

- Chętnie. Wiesz że zawsze możesz na mnie liczyć ale niestety mój samochód jest w warsztacie. Chętnie bym pomógł, ale po prostu nie mam czym po Was pojechać. Dzwoń po lawetę.

Żona zaczyna się niepokoić. Przebąkuje coś o tym, że to chyba niezbyt bezpiecznie tak stać na środku drogi w zepsutym samochodzie. Trzeba coś zrobić, bo na Marka jak zwykle nie można liczyć! Można, tylko że on akurat nie ma czym po Nas przyjechać. Akurat …

Przyjaciele, rodzina ani znajomi jednak Cię nie uratują. Do głowy wpada więc genialna myśl - dzwonimy po lawetę! Jednak tej nocy udowodnisz, że jesteś BOHATEREM!

Hmmm. Tylko gdzie ja mam numer? Może w dokumentach? A dokumenty gdzie? Może w torbie? Acha. To i tak na nic. Nie masz ani AutoCasco ani Assistance, które i tak działa tylko podczas wypadku! Na szczęście masz smartfona. Błogosławiony internet w komórkach. Wystarczy wpisać Auto Holowanie w google … Dzwonisz. Raz, drugi, trzeci. Dodzwoniłeś się do jakiegoś Janka, który śpiącym głosem pyta gdzie jesteś. No właśnie gdzie ja jestem? Gdzieś między Pcimiem a Kozią Wólką, albo może gdzieś w pobliżu …

Jeszcze tylko kilka godzin czekania w samochodzie, później holowanie. Od rana warsztat potem drugi i trzeci aż wreszcie znajdujesz mechanika, który potrafi to naprawić. Trzy dni czekania, potem zapłata plus coś „ekstra” za ekspresowe podejście do tematu. No i bilans gotowy: 750 złotych za holowanie a właściwie za dwa holowania plus 3480 polskich złotych za naprawę. Razem 4230 pln. Plus trzy dni biegania. Słaby początek wakacji i wściekłość żony – Gratis :)

To po takiej nocy do głowy wpadła myśl – dlaczego nie ma nikogo, kto mógłby tym wszystkim zająć się za mnie? Dlaczego skoro już kupiłem samochód i zapracowałem na wakacje nie ma nikogo kto rozwiązałby mój problem na drodze?

Teraz już jest! Inteligentne Systemy Gwarancji GetHelp.pl – to system opieki na drodze, mobilna aplikacja, dzięki której łatwo wezwiesz Auto Pomoc, oraz sieć profesjonalnych warsztatów i bezgotówkowe naprawy. Samochód używany? Tylko z gwarancją GetHelp.pl

Zainteresuję Cię także:

☞ Ubezpiecz swój samochód w GetHelp.pl!

☞ Aż 7 % aut wymaga holowania w ciągu 1 miesiąca od zakupu!

 Samochód zastępczy – jedna z opcji Gwarancji GetHelp.pl

 

Podziel się