Sieć samochodów zastępczych GetHelp.pl rośnie!

  • Kolejne auto zastępcze GetHelp.pl jest dostępne u naszego Partnera w Gostyniu
  • GetHelp.pl ma już 457 samochodów zastępczych na terenie całego kraju
  • Dzięki firmie GetHelp.pl auto zastępcze możesz odebrać np w Gdańsku a oddać w Warszawie

 

GetHelp.pl ma w swojej ofercie auta zastępcze. Jeżeli kupiłeś auto z gwarancją GetHelp.pl i masz w swoim pakiecie auto zastępcze – zapewnimy Ci je.

Masz awarię samochodu, którą zajmuje sie firma GetHelp.pl?

Nie martw się… nie zostaniesz sam z problemem. Jeśli kupiłeś samochód z gwarancją GetHelp.pl a w pakiecie masz auto zastępcze- zapewnimy Ci je na czas naprawy. Nie musisz martwic się jak dojechać do pracy czy odwieźć dzieci do szkoły. Zatem nie musisz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków i planów.

Wyjechałeś na urlop? Jesteś na wczasach? Nagle masz awarie samochodu…nie musisz wcześniej wracać z wakacji! GetHelp.pl naprawi Ci auto i zapewni  samochód zastępczy. Dzięki temu będziesz mógł dalej korzystać z urlopu.

Auto, w zależności od Twojej decyzji, możesz sam odebrać w punkcie odbioru lub może być ono podstawione pod wskazane miejsce. Mało tego.. jesteś na wczasach nad morzem a mieszkasz np. w Warszawie? Będziesz mógł wrócić  bezpiecznie do domu naszym samochodem i oddać auto w Warszawie. Mamy sieć samochodów zastępczych w całym kraju, więc możesz odebrac auto w jednym mieście a oddać w drugim. Robimy wszystko po to, by było Ci wygodnie.

Firma GetHelp.pl ma na swoim stanie już 497 aut zastępczych na terenie całego kraju!

Kupując auto z gwarancją GetHelp.pl masz pewność 100% gwarancji. Nie tylko zholujemy Ci auto, naprawimy ale także zapewnimy Ci auto zastępcze!

Podziel się