Ubezpiecz swój samochód w GetHelp.pl!

Nie od dziś wiadomo, że ubezpieczyć swój samochód musi każdy. Potocznie nazywane ubezpieczenie OC, to rodzaj ubezpieczenia majątkowego, którego zadaniem jest chronić posiadaczy pojazdów od odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z ruchem jak i postojem ubezpieczonych pojazdów. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, dzięki któremu „w razie wypadku” ubezpieczyciel wypłaca zadośćuczynienie za powstałą szkodę osobom trzecim. Gdyby nie ubezpieczenie OC, to posiadacz pojazdu po wyrządzonej szkodzie musiałby pokryć wszystkie koszty związane ze szkoda z „własnej kieszeni” m.in. naprawa samochodu, pobyt w szpitalu oraz leczenie poszkodowanych. Mowa jest tu nawet o kilkunastu tysiącach złotych (a w skrajnych wypadkach nawet kilkuset tysiącach złotych).  

Sumy gwarancyjne w ubezpieczeniu OC posiadaczy pojazdów mechanicznych wynoszą odpowiednio:

  • 5 mln euro za szkody na osobie w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych
  • 1 mln euro za szkody w mieniu w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych

Dlatego w Polsce oraz innych krajach wprowadzono obowiązkowe ubezpieczenie  od Odpowiedzialności Cywilnej. Na terenie naszego kraju działa wiele firm ubezpieczeniowych, w których można ubezpieczyć swój samochód. Różnią się one ceną – wiadome jest, że każdy chce by składka ubezpieczeniowa była jak najniższa, dlatego warto porównać oferty w różnych ubezpieczalniach. My oferujemy najniższe ceny o czym już wiedzą nasi Klienci.
 

GetHelp.pl wychodząc naprzeciw Klientom oferuje oprócz gwarancji na samochody używane również ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW. Ważne są dla nas wygoda oraz  zadowolenie Naszych Klientów, dlatego w GetHelp.pl realizujemy nie tylko gwarancje ale również zapewniamy najlepsze oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. 
Według kalkulacji wykonanych przez Naszych konsultantów najniższe ceny polis OC dla Klientów GetHelp.pl w pierwszym kwartale 2018 roku oferują firmy Benefia Ubezpieczenia, Hestia, MTU oraz Warta.

  • Benefia Ubezpieczenia 47%
  • Hestia 22%
  • MTU 9%
  • Warta 6%
  • inne 14%


GetHelp.pl dba o swoich Klientów, dlatego oferuje najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne w Polsce. Co najważniejsze, zawarcie polisy OC w GetHelp.pl zajmuje tylko 3 minuty przez telefon! Dodatkowo dla posiadaczy naszej gwarancji proponujemy zniżki.

                                               Zadzwoń do Nas i dowiedz się więcej :)

Sprawdź również:
☞ Co zrobić w przypadku awarii na drodze?
☞ Ile dodatkowo kosztuje samochód bez gwarancji GetHelp.pl?
☞ Jakie gwarancje znajdziesz w GetHelp.pl?

Podziel się