Panel AKoL.pl

GetHelp.pl to dziś największa firma gwarancyjna w Polsce z najszerszą ofertą gwarancji na rynku. Zaufało nam już prawie 1400 sprzedawców, współpracujemy z ponad 600 holownikami oraz ponad 1500 warsztatami a do dyspozycji Naszych klientów pozostaje ponad 500 samochodów zastępczych! Osiągamy to dzięki doskonałej umiejętności współpracy nie tylko ze sprzedawcami używanych samochodów ale również innymi podmiotami dzięki którym nadal możemy być liderem na rynku.

Kolejnym krokiem w rozwoju jest nawiązanie współpracy z AKoL.pl dzięki której Partnerzy GetHelp.pl zyskują dodatkowe możliwości rozwoju swoich firm oraz zwiększenia sprzedaży. Dzięki Naszemu nowemu Partnerowi prowadzenie  Komisu staje się łatwiejsze i bardziej  przyjemne. Nie będziesz musiał poświęcać aż tyle czasu na wstawianie ogłoszeń oraz tworzenie własnej strony www. GetHelp.pl wraz z AKoL.pl zrobią to za Ciebie!

Klikając w jednym miejscu Twoje ogłoszenia będą widoczne na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych. Mało tego,  nie będziesz musiał męczyć się, by do każdego ogłoszenia dodać swój logotyp. Dzięki GetHelp.pl oraz AKoL.pl Twoje oznaczenia będą nakładać się same. Wszyscy Twoi Klienci oglądając ogłoszenie będą wiedzieć, że posiadasz gwarancję, co pozwoli sprzedawać Ci więcej samochodów i stać się bardziej wiarygodnym w oczach Klientów.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty GetHelp.pl i wypróbować AKoL.pl ?

+ Oszczędzasz czas – eksport ogłoszeń na wiele portali ogłoszeniowych w jednym panelu

+ Zyskujesz pieniądze – wyróżniasz ogłoszenia GWARANCJA GetHelp.pl za darmo!

+ Wyróżniasz się – dzięki szablonom ogłoszeń które podkreślają Twoją wyjątkowość

+ Zdobywasz Nowych Klientów – dzięki wyszukiwarce ogłoszeń z gwarancją

 

Standardowa oferta AKoL.pl – abonament 6 miesięcy

954 pln (159 pln/miesiąc)

 

Tylko dla Partnerów GetHelp.pl – AKoL.pl na

6 miesięcy za 1 pln !

 

Oferta skierowana jest dla Partnerów GetHelp.pl. Więcej informacji w Panelu Dealera.

Czytaj więcej:

☞ Dlaczego warto mieć własną stronę www?

☞ Jak wyróżnić swoje ogłoszenie w internecie?

☞ Co najczęściej GetHelp.pl naprawia w ramach gwarancji?

Podziel się