Nieszczęścia chodzą parami?

Czy nieszczęścia chodzą parami?

Jedni w to wierzą, drudzy wręcz przeciwnie nie wierzą w nic takiego jak pech czy też złe zrządzenie losu. Każdy człowiek ma swoją teorie na ten temat. Są osoby, które 13stego w piątek nie wychodzą z domu a gdy czarny kot przebiegnie im drogę spluwają trzy razy przez lewe ramię. Niemniej jednak jak ma się „coś” wydarzyć, to się wydarzy.

Kupując używane auto każdy chciałby, by było w stanie idealnym i nigdy się nie popsuło. Jak wynika ze statystyk GetHelp.pl psuje się co czwarte auto i nie przewidzimy nigdy czy akurat to nie będzie nasze. GetHelp.pl jest po to, by nas w takim przypadku zabezpieczyć i pomóc „w trudnych chwilach”.

Nasz Klient pan Stanisław miał to nieszczęście, że auto popsuło się kilkukrotnie. Pierwsze zgłoszenie awarii mieliśmy w pierwszym miesiącu po zakupie samochodu. Diagnoza jaką otrzymaliśmy brzmiała: uszkodzeniu uległ silnik, doszło do uszkodzenia układu korbowego – całkowity koszt naprawy to 3380 PLN.

Na szczęście pan Stanisław miał wykupioną gwarancję GetHelp.pl i pokryliśmy koszty naprawy, które jak widać wyżej nie były niskie.

Minęło kilka miesięcy i znów zgłosił się do nas pan Stanisław z kolejna awarią swojego auta. Oczywiście GetHelp.pl również pomógł i  mógł nasz Klient na nas liczyć.

Co tym razem się stało z Peugeotem 308?

Pan Stanisław jechał samochodem i  zapaliła się kontrolka silnika. Nagle usłyszał „PYK” po czym auto nie chciało dalej jechać. W ramach gwarancji GetHelp.pl zapewnił holowanie do warsztatu. W tym wypadku uszkodzona została turbosprężarka. Warsztat wycenił koszt takiej naprawy na 2500 PLN.  GetHelp.pl oczywiście również pokrył naprawę tej awarii.

Niestety pan Stanisław długo nie nacieszył się jazdą swoim autem, bo pojawiła się kolejna awaria. Minął miesiąc a okazało się, że tym razem popsuty jest akumulator.

GetHelp.pl we wszystkich przypadkach pomógł i pokrył koszty naprawy. Można powiedzieć, że pan Stanisław miał szczęście w nieszczęściu, gdyż kupił samochód z gwarancją GetHelp.pl. Pomimo tego, iż przed zakupem auto zostało dokładnie sprawdzone w warsztacie nie udało się przewidzieć awarii, które wystąpiły po kilku miesiącach od zakupu samochodu.

Zamiast „płakać nad rozlanym mlekiem” lepiej „chuchaj na zimne” i kup samochód z gwarancją GetHelp.pl!

Podziel się