3 powody dla których warto kupić Gwarancję na używany samochód.

Dlaczego warto kupić Gwarancję?  

Zakup auta używanego zawsze wiąże się z pewnego rodzaju ryzkiem. Nigdy nie wiadomo co się stanie z autem w przyszłości. Właśnie, dlatego Gwarancja GetHelp.pl jest niezbędna przy zakupie auta używanego.To gwarancja na auta używane chroni Cię na wypadek awarii auta, która powstanie po jego zakupie.

Gwarancja GetHelp.pl pokrywa koszty naprawy zgodnie z zakresem aktywowanej Gwarancji.Gwarancje różnią się zakresem napraw oraz sumą Gwarancyjna.
Wyróżniamy 3 Gwarancję.
 
Classic -> za co płacimy w ramach tej Gwarancji? Czytaj   
Optimum -> za co płacimy w ramach tej Gwarancji? Czytaj 
Grand -> obejmuje 100% usterek mechanicznych. Jej zakres czytaj
 

Warto zaznaczyć, że warunki gwarancji są klarownie określone, co daje obu stronom pewność co do zakresu ochrony. 

Dlaczego warto kupić Gwarancję na samochód używany?
 

  1. Gwarancja zapewni Ci pokrycie kosztów zakupu części, robocizny, holowania i auta zastępczego, czyli tego co jest niezbędne do naprawy pojazdu i zachowania Twojej mobilności. Co to znaczy?  
Dzięki Gwarancji GetHelp.pl na auta używane nie zostaniesz z problemem sam. W ramach Gwarancji zapewniamy pokrycie kosztów zakupu części, jak i koszty robocizny, holowania pojazdu do warsztatu oraz zapewniamy auta zastępczego na okres do 5 dni. Pokrywamy koszty naprawy zgodnie z zakresem aktywowanej Gwarancji. Zakres Gwarancji GetHelp.pl możesz sprawdzić tutaj. Każdą Gwarancję możesz rozszerzyć, czyli dopasować do własnych potrzeb. Więcej o rozszerzeniu Gwarancji czytaj tutaj. 

  2. Gwarancja to nie polisa ubezpieczeniowa, która działa w momencie kolizji drogowej. Gwarancja chroni Cię przed skutkami awarii, które powstaną po zakupie auta.   
Warto zauważyć, że gwarancja różni się od ubezpieczenia, które chroni Cię w przypadku szkód powstałych w wyniku kolizji, kradzieży czy innych zdarzeń losowych. Gwarancja odpowiada za awarie mechaniczne, natomiast ubezpieczenie chroni Cię przed niespodziewanymi sytuacjami na drodze.  
Zgodnie z definicją awaria to nagłe i nieprzewidziane zaprzestanie prawidłowej pracy elementu, zespołu elementów lub podzespołów Pojazdu, spowodowane wewnętrzną przyczyną pochodzenia: mechanicznego, pneumatycznego lub hydraulicznego, które uniemożliwia zgodne z prawem korzystanie z Pojazdu na drogach publicznych.
Dlatego też przy zakupie samochodu warto zwrócić uwagę zarówno na gwarancję, jak i na odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę dla pojazdu i dla siebie jako kierowcy.
 

 3. Gwarancję możesz nabyć tylko w momencie zakupu samochodu w komisie samochodowym z którym współpracujemy. Naszych Partnerów możesz znaleźć na dwa sposoby:  
- Portal samochodyzgwarancja.pl   
Na tym portalu znajdziesz oferty sprzedaży aut, które w cenie samochodu zawierają już roczną Gwarancję. Gwarancja jest dla Klienta bezpłatna.  Samochodyzgwarancja.pl to miejsce, gdzie swoje ofert sprzedaży umieszczać mogą tylko sprawdzeni Sprzedawcy, którzy działają według tych samych zasad i wartości.  Co więcej, na samochodyzgwarancja.pl możecie zobaczyć opinie od prawdziwych kupujących, którzy już kupili auto z roczną Gwarancją.  Gwarancja GetHelp.pl to dodatkowe zabezpieczenie, które daje pewność, że auto kupujesz u sprawdzonego i rzetelnego sprzedawcy. 
- U innych Partnerów  
Gwarancję możesz nabyć również u pozostałych Partnerów. Sprzedawców, którzy oferują Gwarancję można znaleźć poprzez wyróżnione ogłoszenia wklejkami lub informację zawartą w treści ogłoszenia.  Gwarancja u pozostałych Partnerów jest zazwyczaj dodatkowo płatna. Natomiast Gwarancja to bardzo dobry sposób na negocjację ceny auta ze sprzedawcą. Zamiast upustu warto wynegocjować Gwarancję. Radość z upustu jest chwilowa, a Gwarancja zapewnia ochoronę na wypadek awarii na okres aż 12 miesięcy. W razie problemów, GetHelp.pl przychodzi z pomocą i udziela wsparcia w naprawie. 

 

Już wiesz, dlaczego gwarancja jest niezbędna przy zakupie auta używanego. To dzięki gwarancji GetHelp.pl można bezpiecznie dokonywać transakcji zakupu używanych samochodów, mając pewność, że w razie problemów otrzymasz wsparcie i pomoc w ich rozwiązaniu. 
 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Gwarancji? Czytaj tutaj: 

Gwarancje, których oczekują Klienci. 

Nowy sposób obsługi awarii, czyli Easy Way 

 3 fakty, którymi zaskoczy Cię Gwarancja na samochód używany. 

 

Podziel się