Gwarancje na auta używane których oczekują Klienci.

Nowy Rok nie mógł obyć się u nas bez zmian i planu na dalszy rozwój. Dzięki Klientom, którzy wyrażają swoje zdanie na temat Gwarancji na auta używane, dzięki ankietom satysfakcji oraz obsłudze 50 000 awarii wiemy, czego potrzebujecie!  

Zanim opowiemy Wam o zmianach, przypomnijmy sobie co to w ogóle jest Gwarancja.  

Dlaczego warto kupić Gwarancję?  

  1. Gwarancję możesz nabyć w momencie zakupu samochodu. Dostępne są one u naszych Partnerów na terenie całej Polski. 

  1. Gwarancja to nie polisa ubezpieczeniowa, która działa w momencie kolizji drogowej. Gwarancja chroni Cię przed skutkami awarii, które powstaną po zakupie auta. 

  1. Gwarancja zapewni Ci pokrycie kosztów zakupu części, robocizny, holowania i auta zastępczego, czyli tego co jest niezbędne do naprawy pojazdu i zachowania Twojej mobilności. 

Każdy z nas wie, że zakup samochodu używanego związany jest z pewnego rodzaju ryzykiem. Nigdy nie możemy być pewni na 100% tego, w jakim stanie jest pojazd, który zamierzamy nabyć. W momencie zakupu auta, jego stan określany jest na tu i teraz, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się stanie z autem po przejechaniu kilku lub kilkunastu kilometrów. Gwarancja GetHelp.pl na samochód używany chroni Cię na wypadek awarii auta! Już jednym kliknięciem przez aplikację mobilną iHelp® zgłosisz awarię i uzyskasz natychmiastową pomoc. Jak pobrać aplikację mobilną i zgłosić awarię, zobaczysz tutaj.  

 
Gdzie kupisz auto z Gwarancją? 

Gwarancję na auta używane możesz nabyć przy zakupie auta u naszych Partnerów na terenie całej Polski.  

Naszych Partnerów możesz znaleźć na dwa sposoby: 
 
1. Portal samochodyzgwarancja.pl   
To właśnie w tym miejscu znajdziesz oferty sprzedaży aut, które w cenie samochodu zawierają już roczną Gwarancję. Samochodyzgwarancja.pl to miejsce, gdzie swoje ofert sprzedaży umieszczać mogą tylko zweryfikowani Sprzedawcy, którzy działają według tych samych zasad i wartości.  Co więcej, na samochodyzgwarancja.pl możecie zobaczyć opinie od prawdziwych kupujących, którzy już kupili auto z roczną Gwarancją.  

2. U innych Partnerów 
Nowa oferta Gwarancji dostępna będzie również u pozostałych Partnerów. Sprzedawców, którzy oferują Gwarancję można znaleźć poprzez wyróżnione ogłoszenia wklejkami lub informację zawartą w treści ogłoszenia. Oferta dopasowana jest do potrzeb zarówno Kupujących jak i Sprzedających, dlatego niektórzy Sprzedawcy mogą posiadać indywidualne warunki.  
 

Nowe Gwarancje GetHelp.pl 

92% Klientów jest zadowolonych z Gwarancji na auta używane i właśnie wymaganiom Klienta stawiamy czoła! Z myślą o waszych potrzebach, czyli Gwarancji, która obejmuje więcej elementów auta wprowadziliśmy nowe Gwarancję. Są to 4 Pakiety: Classic, Optimum, Grand i Master. Oferta dostępna jest u naszych partnerów od 1 lutego 2024. Poza standardową ofertą, możliwe jest, że Sprzedawca ma indywidualne warunki dopasowane do parametrów auta oraz potrzeb.  

Oto Gwarancje, których oczekują Klienci. 

CLASSIC – jest najtańszą i podstawową Gwarancją, które obejmuje silnik i manualną skrzynię biegów. Obejmuje swoim zakresem 32% awarii. Całkowity limit napraw pojazdu w całym okresie trwania Gwarancji Classic to kwota 5 000 pln. 

OPTIMUM – rozszerzony zakres dotychczasowych Gwarancji. Doskonały dla silników benzynowych. Całkowity limit napraw pojazdu w całym okresie trwania Gwarancji Optimum to kwota 20 000 pln. 

GRAND – porównywalna do gwarancji producenta, obejmuje 100% usterek mechanicznychCałkowity limit napraw pojazdu w całym okresie trwania Gwarancji Grand to kwota 30 000 pln. 

MASTER - w swoim zakresie obejmuje wszystkie usterki mechaniczne, elektryczne i elektroniczne, systemy komfortowe, bezpieczeństwa oraz multimedia i nawigację. Odpowiednia jest nawet dla najbardziej wymagających klientów. Całkowity limit napraw pojazdu w całym okresie trwania Gwarancji Grand to kwota 40 000 pln. 

Sprawdź zakres swojej Gwarancji 

 

Pamiętaj! Przedstawione Gwarancje są dostępne w cenie auta na stronie samochodzgwarancja.pl lub u pozostałych Partnerów.  
 

Dodatkowa ochrona na wypadek awarii samochodu, czyli Gwarancja ma określone parametry, które mogą różnić między Sprzedawcami. Różnica może wynikać z indywidualnych ustaleń, których wymaga Sprzedawca. Standardowa oferta GetHelp.pl, czyli Gwarancja Classic, Optimum, Grand i Master aktywowana po 01.02.2024 trwa przez 365 dni. Gwarancja może ulec zakończeniu po okresie 365 dni lub przejechaniu 10 000 km. Sprzedawca aktywuje Gwarancję o określonym zakresie napraw oraz limicie jednorazowej naprawy. Limit jednorazowej naprawy może wynosić od 2 000 pln do 4 000 pln. Przyznana kwota na jedną naprawę może się różnić w zależności od zakresu Gwarancji oraz oferty jaką posiada dany Sprzedawca. Kwoty napraw są za niskie? A może chcesz mieć ochoronę swojego auta, czyli Gwarancję na dłużej? Poznaj ofertę rozszerzenia Gwarancji i dopasuj ją indywidualnie do swoich potrzeb! 

Dopasuj Gwarancję do swoich potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby. Czasami zdarza się tak, że Gwarancja, którą oferuje sprzedawca nie zaspokaja Twoich potrzeb w 100%. Zakres Gwarancji jest za wąski? A może czas trwania Gwarancji za krótki? To żaden problem!  Zawsze masz możliwość rozszerzenia jej w terminie do 3 dni od zakupu samochodu.

 Co możesz zrobić?
 wydłużyć czas trwania Gwarancji,  
 rozszerzyć zakres Gwarancji o dodatkowe podzespoły, 
 zwiększyć limit jednorazowej naprawy nawet do 10 000 pln,  

Oferta rozszerzenia Gwarancji dopasowywana jest indywidualnie w zależności od parametrów auta. Jeśli chcesz poznać cenę za rozszerzenie lub przedłużenie Gwarancji zadzwoń 736 300 718 lub napisz pomoc@gethelp.pl 

Na powyższej grafice widoczne są również ceny za Gwarancje na auta używane. Ceny podane są dla standardowej oferty w której parametry auta to: 
- pojemność silnika do 2000 cm3,  
- wiek auta do 15 lat, 
- przebieg do 300 000 km,    
W przypadku auta, które ma inne paramatry (np. Auto starsze niż 15 lat) do kwoty za gwarancje należy doliczyć zwyżkę w wysokości 300 pln . 

Jeśli chcesz być na bieżąco to obserwuj Nas na Facebook.  

Masz jakieś wątpliwości? Zobacz nasze opinie!   

Podziel się