Grand, czyli ochrona 100% usterek mechanicznych.

Na podstawie 50 000 obsłużonych przez GetHelp.pl awarii wiemy, czego potrzebują Klienci. Wiemy, która Gwarancja sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów - Gwarancja Grand.  

Spis treści:

 

Po co Ci Gwarancja na samochód używany?

 

Gwarancja chroni nas na wypadek awarii auta, która nastąpi po jego zakupie. Kupując gwarancję dla swojego samochodu, zyskujesz pewność, że w przypadku awarii nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą. W ramach Gwarancji to Gwarant pokrywa koszty części, robocizny. Gwarancja zapewnia Ci to co niezbędne do naprawy pojazdu i zachowania Twojej mobilności. Oczywistym jest to, że każda Gwarancja nie tylko ta na samochody posiada wyłączenia. O wyłączeniach Gwarancji możesz przyczytać tutaj -> 
 

Jak zgłosić awarie auta i uzyskać pomoc?

 

1.Zgłoszenie awarii do GetHelp.pl w wygodny dla Ciebie sposób. Możesz zadzwonić pod numer 515 110 120, napisać na pomoc@gethelp.pl lub użyć aplikacji iHelp.  
2. Diagnoza w wybranym przez Ciebie warsztacie i przesłanie jej do GetHelp.pl wraz z kosztorysem naprawy na podstawie Formularzy. Gwarantujemy błyskawiczną akceptację i bezgotówkowe rozliczenie z warsztatem.  
Więcej o procedurze zgłoszenia awarii znajdziesz tutaj ->   

 

Dlaczego warto wybrać Gwarancję Grand?

 

Z myślą o potrzebach naszych Klientów wprowadziliśmy 4 Gwarancje, które obejmują więcej elementów. Gwarancja Classic, Optimum, Grand i Master.  
O Gwarancji Classic pisaliśmy tuataj ->  , o Gwarancji Optimum możesz poczytać tutaj ->, a teraz pora na Gwarancję Grand.  
To co wyróżnia Gwarancję Grand to fakt, że swoim zakresem obejmuje 100 % uszkodzeń mechanicznych m.in. układ doładowania, wtryskowy, oczyszczania spalin. Jest to Gwarancja, którą rekomendujemy, ponieważ sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.  

Zakres Gwarancji Grand możesz zobaczyć na Grafice poniżej:  

W ramach Gwarancji Grand to TY decydujesz, gdzie dokonasz diagnozy oraz naprawy auta, a dodatkowo możesz skorzystać z auta zastępczego na okres do 5 dni.
Gwarancja Grand na okres 365 dni obowiązuje limit 10 000 km liczony od momentu zakupu pojazdu. Kwota dostępna na jednorazową naprawę w wersji podstawowej to 2 000 pln. Suma gwarancyjna dostępna przez cały okres trwania Gwarancji to aż 30 000 pln. 

 

Co zrobić po zakupie samochodu używanego?

W ciągu 3 dni od momentu zakupu auta masz możliwość zwiększenia limitu naprawy nawet do 8 000 pln oraz przedłużenia Gwarancji na okres 24 miesięcy


 

Jeśli kupiłeś auto w wieku do 5 lat i przebiegu do 150 000 km to masz możliwość rozszerzenia Gwarancji do Gwarancji Master! Gwarancja Master dodatkowo obejmuje m.in. układ elektryczny, elektroniczny oraz multimedia i nawigację.  

Zadzwoń i rozszerz Gwarancję: 736 300 718

Masz jakieś wątpliwości co do Gwarancji?  
Sprawdź opinie o nas! Posiadamy już ponad 2 000 pozytywnych opinii zarówno od naszych Klientów jak i współpracujących firmy!  

 

 Zobacz również:

Podziel się