Dopasuj tak jak chcesz

Nie ma uniwersalnych rozwiązań, dlatego też nie ma uniwersalnych Gwarancji. Ludzie są różni, ich potrzeby są odmienne a co za tym idzie auta, którymi jeżdżą wymagają innego zakresu Gwarancji. My o tym wiemy i mamy na to rozwiązanie.


W GetHelp.pl zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby. Czasami zdarza się tak, że Gwarancja, którą oferuje sprzedawca nie zaspokaja Twoich potrzeb w 100%. To jednak nie jest żaden problem zawsze masz możliwość rozszerzenia jej w terminie do 7 dni od zakupu samochodu.

Co mogę rozszerzyć?

Odpowiedź jest prosta – wszystko… no może prawie wszystko. GetHelp.pl oferuje każdemu klientowi niezależnie od rodzaju gwarancji jaką ma w tym momencie, kilka rodzajów rozszerzeń.

Wydłużyć czas trwania

Oferowane przez sprzedawców Gwarancje zaczynają się od 30 dniowych aż do 12 miesięcznych. Niezależne od tego, którą posiadasz zawsze masz możliwość wydłużyć okres jej obowiązywania do 12 a nawet 24 miesięcy. Druga możliwością wydłużenia okresu jest zwiększenie ilości kilometrów, na którą obowiązuje Gwarancja. Przy tej opcji ważne jest to, że wydłużasz okres, ale nie zmieniasz zakresu obowiązywania swojej Gwarancji.

Zwiększyć zakres Gwarancji

Z tej opcji skorzystać możesz, jeśli Twój aktualny pakiet Gwarancji nie obejmuje interesującego Ciebie podzespołu. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon do GetHelp.pl, poinformujesz nas co miałaby zabierać Twoja Gwarancja a my stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę. Pamiętaj o tym, że zwiększając zakres pozostajesz przy aktualnym czasie obowiązywania Gwarancji.

Sprawdź nasze Gwarancje:
☞ Gwarancja Master
☞ Gwarancja Grand
☞ Gwarancja Premium
☞ Gwarancja Classic

Podziel się