Dopasuj Gwarancję do swoich potrzeb

Gwarancja, którą aktywował sprzedawca jest dla Ciebie niewystarczająca? Ma za niski limit naprawy bądź jej zakres jest zbyt wąski? 

Zacznijmy od tego, co to jest Gwarancja na auta używane?

Gwarancja według obowiązującego w Polsce prawa (art. 577 § 1 i 5771 Kodeksu cywilnego) jest to „dobrowolne oświadczenie dotyczące jakości towaru złożone przez przedsiębiorcę, czyli gwaranta.” Gwarantem w Polsce może być: sprzedawca, producent lub dystrybutor a GetHelp.pl realizuje gwarancje, której udzielają takie podmioty. Dlatego też gwarancji nie można „wykupić” bezpośrednio w GetHelp.pl ani nie może jej udzielić osoba prywatna sprzedająca swój pojazd.

W ramach Gwarancji zapewniamy:

Więcej o GetHelp.pl Gwarancje na auta używane czytaj TUTAJ. 


Nie ma uniwersalnych rozwiązań, dlatego też nie ma uniwersalnych Gwarancji. Ludzie są różni, ich potrzeby są odmienne, a co za tym idzie auta, którymi jeżdżą wymagają innego zakresu Gwarancji. My o tym wiemy i mamy na to rozwiązanie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby. Czasami zdarza się tak, że Gwarancja, którą oferuje sprzedawca nie zaspokaja Twoich potrzeb w 100%. To jednak nie jest żaden problem zawsze masz możliwość rozszerzenia jej w terminie do 3 dni od zakupu samochodu.

Co mogę rozszerzyć?

Odpowiedź jest prosta – wszystko… no może prawie wszystko. GetHelp.pl oferuje każdemu Klientowi niezależnie od rodzaju Gwarancji jaką ma w tym momencie, kilka rodzajów rozszerzeń.

Wydłużyć czas trwania

Oferowane przez sprzedawców Gwarancje zaczynają się od 30 dniowych aż do 12 miesięcznych. Niezależne od tego, którą posiadasz zawsze masz możliwość wydłużyć okres jej obowiązywania do 12 a nawet 24 miesięcy. Druga możliwością wydłużenia okresu jest zwiększenie ilości kilometrów, na którą obowiązuje Gwarancja. Przy tej opcji ważne jest to, że wydłużasz okres, ale nie zmieniasz zakresu obowiązywania swojej Gwarancji.

Zwiększyć zakres Gwarancji

Z tej opcji skorzystać możesz, jeśli Twój aktualny pakiet Gwarancji nie obejmuje interesującego Ciebie podzespołu. Najczęściej wybieraną Gwarancją przez Sprzedawców jest Gwarancja Premium, natomiast Klienci zdecydowanie wybierają gwarancję Grand lub Gwarancję Mater. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon do GetHelp.pl, poinformujesz nas co miałaby zabierać Twoja Gwarancja, a my stworzymy dla Ciebie dopasowaną ofertę. Pamiętaj o tym, że zwiększając zakres pozostajesz przy aktualnym czasie obowiązywania Gwarancji.

Cena za rozszerzenie Gwarancji jest kalkulowana indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od:

► potrzeb Klienta
► historii awaryjności pojazdu
► pojemności silnika i wersji wyposażenia
► marki i modelu auta
► wieku pojazdu
 

Podzespoły o jakie możesz rozszerzyć Gwarancję: Dodatkowe korzyści, jeśli kupisz auto używane z Gwarancją:

  • - 20% na zakup OC/AC dla Twojego nowego samochodu Wylicz Składkę

  • AC za 500 PLN
    Na okoliczność szkody całkowitej lub kradzieży, dla aut do 150 000 PLN

  • -50% na przedłużenie obecnej Gwarancji na okres 24 miesięcy (z kodem GETHELP27AAD99)
    Rozszerzenia możesz dokonać w terminie do 7 dni od zakupu pod numerem telefonu 515 110 120 podając powyższy kod

  • Atrakcyjne ceny na zakup części do Twojego samochodu Sprawdź cenę

Sprawdź nasze Gwarancje:
☞ Gwarancja Master
☞ Gwarancja Grand
☞ Gwarancja Premium
☞ Gwarancja Classic 

Podziel się