Jak szybko zgłosić awarię auta.

Kupiłeś auto z gwarancją GetHelp.pl? Chcesz zgłosić awarię auta i zastanawiasz się jak to zrobić? To właśnie w tym artykule opiszemy dwa najbardziej popularne, a zarazem najprostsze sposoby zgłoszenia awarii.  

Spis treści:
 

Po co Ci Gwarancja?

Gwarancja GetHelp.pl chroni Cię na wypadek awarii auta, która powstanie po jego zakupie. Nikt nie jest w stanie ocenić co się stanie z autem w przyszłości, dlatego warto kupić auto używane z Gwarancją. Gwarancja zapewni Ci pokrycie kosztów zakupu części, robocizny, holowania i auta zastępczego, czyli tego co niezbędne do naprawy pojazdu i zachowania mobilności. W ramach Gwarancji pokrywamy koszty naprawy zgodnie z zakresem aktywowanej Gwarancji. Zakres swojej Gwarancji możesz sprawdzić tutaj.  

 

Awaria auta? Co zrobić?

Najszybszy sposób obsługi tylko w 2 krokach.  

  1. Zgłoszenie awarii do GetHelp.pl w wygodny dla Ciebie sposób. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 515 110 120 lub użyć aplikacji mobilnej iHelp®.  

  1. Diagnoza w wybranym przez Ciebie warsztacie i przesłanie jej do GetHelp.pl wraz z kosztorysem naprawy. Gwarantujemy błyskawiczną akceptację i bezgotówkowe rozliczenie z warsztatem.  

Więcej o procesie zgłoszenia awarii możesz poczytać tutaj.  

 

Jak Klienci zgłaszają awarię samochodu używanego?

Jak pokazują statystyki GetHelp.pl 72% Klientów zgłasza awarię telefonicznie a 28% Klientów wybiera aplikację mobilną iHelp®.

Wolisz rozmawiać przez telefon? Nie masz dostępu do internetu? A może po prostu chcesz poznać konsultanta, który będzie prowadził Twoje zgłoszenie? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to zgłoś awarię telefonicznie. Skontaktuj się z nami pod numerem 515 110 120 i wybierz odpowiedni numer wewnętrzny. W trakcie rozmowy z konsultantem możesz uzyskać informację o sposobie obsługi zgłoszenia, jak również o Twojej Gwarancji. Po zakończonej rozmowie dostaniesz mailowe potwierdzenie zgłoszenia awarii wraz z instrukcją postępowania.  

A może nie lubisz rozmawiać przez telefon lub jesteś w pracy i nie masz jak rozmawiać? A może zatrzymałeś się w środku “niczego” i nie wiesz, jak opisać swoją lokalizację? Masz poprostu awarię auta na drodze? Jeśli TAK, to zgłoś awarię przez aplikację mobilną iHelp. 

 

Jak działa aplikacja mobilna iHelp® ?

Awarię przez aplikację mobilną możesz zgłosić tylko jednym kliknięciem. Dzięki lokalizacji GPS aplikacja rozpoznaje położenie geograficzne twojego telefonu i wyświetla listę pomocy drogowych. Pomoc drogowa jest w promieniu 20, 50 i 70 kilometrów. Sam możesz wezwać pomoc drogową i skorzystać z natychmiastowej pomocy. GetHelp.pl w ramach standardowej Gwarancji pokrywa koszty transportu auta do kwoty 250 pln. Pamiętaj! Masz możliwość rozszerzenia Gwarancji do wyższego Pakietu lub zwiększenia kwoty na holowanie nawet do 1000 pln.Więcej o sposobie rozszerzenia czytaj TUTAJ. Aplikacja mobilna iHelp® jest całodobowa, dzięki czemu awarię możesz zgłosić o każdej porze dnia i nocy. Zobacz filmik prezentujący obsługę aplikacji mobilnej iHelp®.
 

Podsumowując, awarię do GetHelp.pl możesz zgłosić na dwa sposoby. To ty decydujesz, który sposób wybierasz. Najważniejsze, abyś awarię zgłosił przed naprawą auta, żebyśmy mogli Ci pomóc i pokryć koszty naprawy zgodnie z zakresem aktywowanej Gwarancji. Masz jakieś pytania? Już wiesz co robić! Zadzwoń na 515 110 120 lub pobierz aplikację iHelp® i zgłoś awarię!  
 

Zobacz również:
Gwarancje, których oczekują Klienci. 
Dopasuj Gwarancję do swoich potrzeb. 
Swoboda, szybkość i wygoda! Czyli sposób obsługi awarii. 
 

Podziel się