Gwarancja Start – przyjrzyjmy się bliżej.

GetHelp.pl w swojej ofercie ma bogaty wachlarz gwarancji. 
Pakiety zaczynają się od pakietów Mini, czyli takich najniższych pakietów gwarancji jak pakiet Start, następnie mamy pakiety Podstawowe i jest to pakiet Classic,  Uniwersalne jest nim Pakiet Premium Plus oraz pakiet Rozszerzony, którym jest pakiet Master.
Postaramy się opowiedzieć Wam po krótce o każdym z Pakietów gwarancji.
Dziś zaczniemy od Pakietu gwarancji jakim jest PAKIET START.

Pakiet gwarancji Start ma w swoim zakresie :

 

Gwarancji Sart można aktywować na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy.

Podczas zakupu pojazdu wraz z gwarancją GetHelp.pl można otrzymać 30-dniową lub 90-dniową polisę OC i AC, dzięki której można bezpiecznie wrócić do domu. Jest to wygodne rozwiązanie dla Klientów GetHelp.pl i daje czas na zastanowienie się nad roczną polisą. 

Dzięki gwarancji GetHelp.pl dodatkowo można zawrzeć polisę OC i AC ze zniżką 20%! Konsultant GetHelp.pl kontaktuje się po zakupie samochodu i przedstawia korzystną ofertę. Co najważniejsze, w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu można zawrzeć polisę OC i AC z 20% zniżką. 

Warto kupić samochód  z gwarancją podstawową Start, gdyż jak wiadomo nigdy nie wiemy kiedy wystąpi awaria samochodu. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie, gdy się spieszymy do pracy, do szkoły czy na randkę. W takim przypadku wystarczy zgłosić awarię do GetHelp.pl telefonicznie lub przez aplikację iHelp®. W krótkim czasie pomoc drogowa pojawi się w miejscu wystąpienia awarii. Jeżeli da się naprawić auto na drodze – pomoc drogowa to zrobi a za zlikwidowanie usterki nic nie zapłacisz – GetHelp.pl pokryje koszt za Ciebie!. A co jeżeli potrzebne będzie holowanie? GetHelp.pl przeholuje Twój samochód do warsztatu a Ty również nie będziesz musiał się martwić o pokrycie kosztów.

Jak podają statystki GetHelp.pl aż 7% aut jest holowanych w ciągu miesiąca od zakupu!

Dlatego nie ryzykuj, kup auto z gwarancją GetHelp.pli miej pewność, że nie jesteś sam. Auto uległo awarii w lesie lub wśród pół i nie wiesz gdzie jesteś? Wystarczy, że masz zainstalowaną aplikację iHelp® w swoim telefonie a jednym kliknięciem zgłosisz awarię. Mało tego aplikacja określi Twoje położenie, dzięki czemu GetHelp.pl bez problemu będzie mógł wysłać pomoc drogową na miejsce zdarzenia. Mając kupiony samochód z gwarancją GetHelp.pl zawsze czujesz się bezpiecznie przez 365 dni roku 24 godziny na dobę. Jeżeli kupować samochód, to tylko z gwarancją GetHelp.pl, dzięki której „śpisz spokojnie” smiley

 

Przeczytaj także:

☞ o pakiecie gwarancji Premium Plus Nowy pakiet gwarancji PREMIUM PLUS u Najlepszych Dealerów!

☞ o holowaniu: Spokojnie, to tylko awaria! Holowanie - nie panikuj, przeczytaj.

☞ Aż 7 % aut wymaga holowania w ciągu 1 miesiąca od zakupu!

Podziel się