Pierwsza kara za RODO!

W GetHelp.pl od początku istnienia stawiamy na profesjonalizm w działaniu i partnerskie relacje z Naszymi Klientami i współpracującymi firmami. Nie tylko najlepiej realizujemy obsługę gwarancji w całej Polsce, ale również stawiamy na wspólne bezpieczeństwo. Dlatego też wszystko co robimy ma mocne podstawy prawne i zawsze jest 100% bezpieczne dla Naszych Partnerów.

Dzięki współpracy z GetHelp.pl firmy sprzedające używane samochody zyskują nie tylko najlepsze gwarancje w Polsce, ale również dodatkowe zabezpieczenie własnych interesów.

Po 1 – działamy zgodnie z RODO

Po roku od zmiany przepisów temat został przez wielu trochę zapomniany, ale właśnie wraca w postaci pierwszej kary za niezgodności w tym zakresie, która sięgnęła MILIONA złotych! Więcej na ten temat: https://www.prawo.pl/biznes/pierwsza-kara-finansowa-prezesa-uodo,390754.html?fbclid=IwAR2S3DxnrWYw0vfHtXnTIQ59rbbICRXH5QojYu_PNFiefQSYlAZP9MsVthE

 Po 2 – realizujemy gwarancje których udzielają Firmy sprzedające używane samochody

Współpracujemy jedynie ze sprzedawcami używanych samochodów na terenie całej Polski i realizujemy gwarancje przez Nich udzielane. Nie jesteśmy „pseudo-ubezpieczeniową” firmą z raju podatkowego, która nie odpowiada za swoje działania i w 100% realizujemy zapisy gwarancji, co potwierdzają opinie zadowolonych Klientów!

Chcesz wiedzieć co o GetHelp.pl myślą Klienci? Czytaj tutaj:  https://24.gethelp.pl/poleca

Po 3 – działamy zgodnie z Kodeksem Cywilnym, czyli polskim prawem

To Kodeks Cywilny reguluje zapisy gwarancji i rękojmi, które są podstawą złożenia reklamacji przez Klienta. Każda firma sprzedająca używane samochody odpowiada za nie przez minimum 1 rok od sprzedaży pojazdu a Klient ma prawo zgłosić reklamację z tytułu:

  1. Wady prawnej – wtedy, gdy np. sprzedany samochód jest własnością osoby trzeciej, ma nieuregulowany stan prawny lub jest przedmiotem zastawu np. rejestrowego)
  2. Wady fizycznej – wtedy, gdy nie ma właściwości, które produkt tego rodzaju powinien mieć np. samochód powinien być sprawny i umożliwiać przemieszczanie się, lub nie ma właściwości o których kupujący został zapewniony przez sprzedawcę lub reklamę – np. błędnie opisane wyposażenie pojazdu.

W przypadku reklamacji z tytułu wady fizycznej Klient może zażądać obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy (wtedy, gdy wada jest istotna np. zepsuty silnik w samochodzie), wymiany towaru na wolny od wad (niemożliwe w przypadku aut używanych) lub usunięcia wady na koszt sprzedawcy lub gwaranta.

Dzięki współpracy z GetHelp.pl GWARANCJE NA AUTA UŻYWANE można dokonać naprawy reklamacyjnej Klienta w ramach gwarancji!

Współpraca z GetHelp.pl dla firm sprzedających używane samochody to nie tylko najwyższa jakość gwarancji, ale również 100% wsparcie biznesu pod względem uregulowań prawnych!

Prowadzisz firmę, która sprzedaje samochody używane?
Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz na handlowy@gethelp.pl lub zadzwoń 736 300 710

 

Przeczytaj także:

☞ Co najczęściej GetHelp.pl naprawia w ramach gwarancji?

☞ Ile dodatkowo może kosztować samochód bez gwarancji GetHelp.pl?

Uwaga! To się psuje: holowanie - całodobowy Assistance z GetHelp.pl 

 

Podziel się