Wyklucz rękojmię na 22 sposoby!

Wszyscy sprzedawcy aut używanych na co dzień spotykają się z tematem rękojmi. Należy pamiętać, że rękojmia to niezbywalne prawo kupującego, którego w żaden sposób nie można wyłączyć. Standardowo trwa 2 lata. W przypadku towarów używanych istnieje możliwość jej skrócenia do 1 roku, za pomocą odpowiedniego zapisu na fakturze.

Nie płać Klientom za naprawy samochodów!
Wystaw Gwarancję Grand do każdego samochodu.

Wystawiając Gwarancję dajesz swojemu Klientowi możliwość złożenia reklamacji na samochód bez udziału prawa rękojmi. Wówczas to my zajmujemy się całym procesem obsługi awarii, a Ty masz czas na prowadzenie swojego biznesu. Wystawienie Gwarancji daje Ci również bezpieczeństwo finansowe. Usunięcie wady przez GetHelp.pl powoduje, że wszelkie roszczenia Klienta stają się bezprzedmiotowe.

 Poznaj podstawową wiedzę na temat rękojmi.

 Pamiętaj!
Jeśli Klient otrzyma od naszej firmy jakąkolwiek kwotę na naprawę nie ma możliwości żądać od Ciebie żadnego zadośćuczynienia finansowego. Przyjmując od nas określoną kwotę wybiera drogę Gwarancji i zgadza się na zaproponowane warunki.
 


Przykład:
W samochodzie Twojego Klienta popsuło się koło dwumasowe. Mechanik przekazał nam kosztorys na łączną kwotę 3000 złotych. Zgodnie z limitem jednorazowej naprawy firma GetHelp.pl przyznała Klientowi na naprawę 1500 złotych. Klient przyjął tę kwotę, a wystawiona przez mechanika faktura VAT została opłacona. W tym momencie Klient zablokował sobie możliwość roszczenia od Ciebie pozostałej kwoty z tytułu rękojmi. Skorzystał z Gwarancji!


WYBIERZ SAM!
Daj Klientowi upust i czekaj na telefon albo wystaw Gwarancję Grand i pozwól nam zająć się Twoimi reklamacjami!

 

Chcesz wiedzieć więcej, jak chronić się przed rękojmią?
ZAPISZ SIĘ! 

 

Czytaj więcej tutaj: 
☞ Jak chronić się przed rękojmią? 
☞ 31% klientów masz na wyciągnięcie ręki
☞ Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancje

Podziel się