Jak znaleźć samochód z gwarancją GetHelp.pl?

Chcesz kupić samochód z gwarancją GetHelp.pl i nie wiesz jak znaleźć ogłoszenia w Internecie? To nie problem! Komisy współpracujące z GetHelp.pl Gwarancje na Auta Używane posiadają ogłoszenia, które wyróżniają się na tle innych. Bez problemu zauważysz, że samochód posiada gwarancję GetHelp.pl. Poniżej znajdziesz przykładowe sposoby oznaczenia ogłoszeń.

Dodatkowo mogą znaleźć się również banery GetHelp.pl, np:

 

Jak widać ogłoszenia z gwarancją GetHelp.pl wyróżniają się na tle innych. Bez problemu zatem można znaleźć wiarygodnego sprzedawcę oferującego samochody używane z gwarancją GetHelp.pl. Zaufany sprzedawca w opisie również wskazuje, że samochód posiada gwarancję GetHelp.pl. Dzięki tym dwóm aspektom masz w 100% pewność pewnego zakupu. Sprzedawca w opisie określa jaka jest to gwarancja, np:

Start - podstawowa, która zakresem obejmuje holowanie oraz drobne naprawy na drodze,

Premium - obejmująca holowanie oraz naprawy warsztatowe: silnika, skrzyni biegów, koła dwumasowego, turbosprężarki oraz inne podzespoły zawarte w Szczegółowych Warunkach Gwarancji,

Grand - najszerszy pakiet gwarancji objemujący holowanie, podzespoły znajdujące się w pakiecie Premium rozszerzone o klimatyzację, układ wtryskowy etc.

A także zawarta jest informacja  na jaki okres gwarancja jest zawarta: miesiąc, 3 miesiąca lub rok. 

Przykładem opisu samochodu z gwarancją jest:

"Zakres GWARANCJI GetHelp:

 

  • całodobowa obsługa - przez aplikację mobilną iHelp oraz infolinię Help Center,
  • bezpłatny assisatnce na terenie całej Polski,
  • bezgotówkowe naprawy w sieci warsztatów współpracujących,
  • pokrycie kosztów zakupu części i robocizny,
  • samochód zastępczy na czas naprawy,
  • kompleksowa obsługa przez dedykowanego konsultanta,
  • szybki proces likwidacji usterki,
  • dodatkowe zniżki na roczną polisę OC / AC,
  • szeroki zakres pakietów gwarancji dostosowanych do potrzeb.

 

Dodatkowo niektóre portale mają opcję selekcji ogłoszeń samochodów z gwarancją GetHelp.pl http://www.auto.pl/, co jeszcze bardziej ułatwia nam kupno samochodu.

Istotne jest, że samochód kupujemy z gwarancją w pakiecie - za nic nie dopłacamy. Wybrani sporzedawcy umożliwiają dodatkowo po zakupie pojazdu w ciągu 7 dni  możliwość rozszerzenia i przedłużenia gwarancji. W związku z tym  mamy  możliwość na spokojnie zapoznać się z ofertą GetHelp.pl i podjąć decyzję o rozszerzeniu. Tymbardziej, że GetHelp.pl ma bogatą ofertę  gwarancji  obejmującą również m.in:

a także wyposażenie komfortowe np: czujniki parkowania, system start-stop, podgrzewane fotele oraz multimedia np. nawigację i odtwarzacz DVD. To tylko przykłady podzespołów o jakie sprzedawca daje możłiwość rozszerzenia swojej gwarancji.

Jakie korzyści daje zakup samochodu z gwarancją GetHelp.pl?

Na pewno jesteśmy bardziej bezpieczni w przypadku wystąpienia awarii i mamy dwie drogi reklamacji. Możemy skorzystać z  prawa rękojmi w przypadku zakupu samochodu z wadą ukrytą (to przysługuje każdemu konsumentowi) a także mamy gwarancję na awarie powstałe w czasie korzystania z auta po zakupie. Jak wiadomo kupno samochodu używanego (pomimo dokładnego sprawdzenia) wiąże się z ryzykiem wystąpienia usterki, gdyż nigdy nie mamy pewności jak o samochód dbał poprzedni właściciel.

Dlatego nie ryzykuj, znajdź ogłoszenie samochodu  z gwarancją GetHelp.pl i kup auto u zaufanego sprzedawcy smiley

 

Wciąż za mało? Przeczytaj więcej:

 Co zrobić, gdy auto potrzebuje holowaniaSpokojnie, to tylko awaria! Holowanie - nie panikuj, przeczytaj.

Aż 7 % aut wymaga holowania w ciągu 1 miesiąca od zakupu!

Jak zgłosić awarię: Jak Klienci GetHelp.pl zgłaszają awarie?

Podziel się