Jak dostać samochód zastępczy od GetHelp.pl

Sprzedając samochody używane co chwila masz kontakt z klientami, którzy z roku na rok są coraz bardziej wymagający i roszczeniowi. GetHelp.pl jest po to, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo Tobie a klientom satysfakcję i zwrot kosztów naprawy za ewentualne naprawy. Możemy jednak zrobić dla Ciebie jeszcze więcej. Masz możliwość otrzymania od nas samochodu zastępczego i to TY decydujesz jak go będziesz wykorzystywał.

Gwarancja GetHelp.pl to: 

Ty też możesz mieć własny samochód zastępczy

 

 

Samochód zastępczy dla klientów w ramach Gwarancji

Dobra gwarancja na używany samochód to taka, która zapewnia nie tylko szeroki zakres napraw ale również a może nawet przede wszystkim dodatkową obsługę najwyższej jakości. Dlatego w ramach gwarancji GetHelp.pl klientów obsługujemy całodobowo przez aplikację mobilną oraz tradycyjną infolinię, zapewniamy bezpłatne holowanie do warsztatu a także samochód zastępczy na czas naprawy. Czy dostanę samochód zastępczy? To jedno z pierwszych pytań, które zadaje większość klientów zgłaszających awarię swojego samochodu. To oczywiste, że w przypadku, kiedy ich samochód trafia do warsztatu niezbędny jest im inny środek komunikacji i tu z pomocą przychodzi GetHelp.pl. W ramach gwarancji gwarant zapewnia bezpłatne holowanie do warsztatu, pokrywa koszty naprawy oraz zapewnia auto zastępcze. Każdy Klient, który dokona zakupu samochodu z gwarancją ma możliwość rozszerzenia zakresu gwarancji. Można tego dokonać w terminie 7 dni od zakupu pojazdu kontaktując się bezpośrednio z infolinią GetHelp.pl. Rozszerzenie gwarancji to nie tylko samochód zastępczy, ale również opcje dodatkowe takie jak kolejne podzespoły pojazdu np. wtryskiwacze, DPF, czy turbosprężarka.

A co z pozostałymi klientami? Jeśli nie mają w pakiecie Gwarancji samochodu zastępczego to niestety nie będą go mogli otrzymać od GetHelp.pl. Ale… zawsze mogą go otrzymać od Ciebie. Dostając własne auto zastępcze to TY decydujesz komu i jak i gdzie go będziesz użytkował.

 

Korzystaj z potencjału samochodu zastępczego i rozwijaj swoją firmę. My dostarczamy Tobie samochód a Ty na nim korzystasz. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i pomysłowość.

 

Oto 7 powodów dla których warto mieć w swojej firmie samochód zastępczy dla Klientów.

Zwiększenie sprzedaży samochodów – w czasach coraz większych wymagań klientów i ciągłego wzrostu konkurencji na rynku o sprzedaży lub jej braku decyduje coraz więcej drobiazgów. Niska cena przyciąga klientów z niskim budżetem i wielkimi oczekiwaniami, ale tych najbardziej wartościowych przyciągamy dzięki zdobyciu zaufania. Co wpływa na jego wzrost? Ogólny wygląd firmy, jakość obsługi, nastawienie na potrzeby kupującego, dodatkowe zewnętrzne „dowody” jakości np. samochód zastępczy dla Klientów, który przede wszystkim buduje zaufanie do sprzedawcy a jednocześnie staje się namacalnym potwierdzeniem tego, że gwarancja działa a zakup samochodu z dodatkową gwarancją zamiast upustu lepiej zabezpiecza potrzeby kupującego.

Sposób na budowę wizerunku i wyróżnienia na tle konkurencji – to dzięki wizerunkowi profesjonalisty nastawionego na potrzeby Klienta a nie handlarza, którego biznes kręci się wokół strategii tanio kupić – tanio sprzedać możliwe jest zwiększanie marży na sprzedawanych samochodach. To zaufanie Klienta poparte zewnętrznymi dowodami np. certyfikatami jakości, oraz autorytetami takimi jak GetHelp.pl buduje sprzedaż. Samochód zastępczy dla Klientów, który zwraca uwagę i podkreśla wyjątkowość oferty firmy ułatwia również prezentację sprzedawanych samochodów oraz gwarancji. To właśnie dodatkowa gwarancja coraz częściej jest czynnikiem wyróżniającym samochód na tle innych ponieważ już 31% Klientów szuka samochodów z gwarancją więcej na ten temat TUTAJ. Dodatkowa gwarancja, która zapewnia całodobową pomoc w przypadku awarii, holowanie, pokrycie kosztów naprawy oraz samochód zastępczy.

Samochód dostępny na czas naprawy u sprzedawcy, który jest elementem większości gwarancji GetHelp.pl np. Premium (o której więcej TUTAJ) to często element, który ostatecznie przekonuje Klienta do zakupu samochodu tu i teraz. Namacalny dowód na to, że gwarancja podobnie jak zapewnienia sprzedawcy nie są fikcją.

Tani i skuteczny sposób na reklamę – nie tylko „na placu”, ale również a może nawet przede wszystkim w najbliższej okolicy Twojej firmy. To szczególnie ważne w czasach kiedy wyjazdy po zakup samochodu na „drugi koniec Polski” przestały być standardem. W czasach kiedy Polacy w większości kupują samochody w najbliższej okolicy szczególnie ważna jest rozpoznawalność firmy w promieniu najbliższych 20-30 kilometrów. Oczywiście nadal najlepszym oknem wystawowym dla Naszych samochodów są ogłoszenia na portalach motoryzacyjnych. Zapewniają największą oglądalność sprzedawanych samochodów, którą można dodatkowo poprawić dzięki wykorzystaniu darmowych wklejek od GetHelp.pl o czym więcej piszemy w artykule: Inni płacą krocie za wyróżnienia ogłoszeń a Ty masz to za darmo. Jednak to reklama Twojej firmy na samochodzie, który jest regularnie widywany przez Twoich klientów buduje markę firmy najlepiej. Dzięki „opatrzeniu” się zdobywasz zaufanie, które jest dzisiaj niezbędne do tego by skutecznie sprzedawać nie tylko używane samochody.

Minimalizacja kosztów prowadzenia działalności gospodarczej – samochód od GetHelp.pl służy nie tylko Twoim Klientom ale również Tobie. Może być dowolnie wykorzystywany do działań reklamowych ale również do codziennej pracy w firmie. Co ważne wszystkie koszty eksploatacji samochodu takie jak zakup, ubezpieczenie, okresowe wymiany eksploatacyjne oraz naprawy są po stronie GetHelp.pl. Samochód jest więc bezpłatny!

Do współpracy biznesowej – coraz więcej osób sprzedających samochody ma zaprzyjaźnione holowniki i warsztaty a czasem nawet sam posiada warsztat lub holownik. I tutaj masz kolejną możliwość wykorzystania auta zastępczego. Klient zgłasza się do Ciebie w przypadku awarii. Ty wydajesz mu samochód zastępczy a dzięki temu on „odstawia” pojazd do Twojego warsztatu. Dzięki temu masz dodatkowy zarobek oraz oczywiście budujesz wizerunek profesjonalisty.

Super rozwiązanie w przypadku reklamacji klientów – jeśli sprzedany przez Ciebie samochód miał awarię i konieczna jest jego naprawa możesz wydać klientowi samochód zastępczy. Nie ma tutaj znaczenia czy w pakiecie Gwarancji klient powinien mieć auto zastępcze czy też nie. Dzięki temu pokazujesz klientowi, że to na TOBIE może polegać a co za tym idzie budujesz w jego oczach zaufanie oraz sprawiasz że Klient będzie powtarzał dobre opinie na temat Twojej firmy, polecał Cię i wracał po kolejne samochody a jednocześnie dalej budował Twój pozytywny wizerunek (o tym jak ważne są opinie Klientów w sprzedaży piszemy TUTAJ). Ważne jest to, ze samochód możesz bezpłatnie udostępnić swojemu klientowi nie tylko w przypadku awarii ale np. na czas rejestracji samochodu lub jego przygotowania (po to by klient już dzisiaj mógł zapłacić za samochód, który odbierze za kilka dni a jednocześnie miał czym się poruszać). To taka obsługa klientów i ich zadowolenie buduje renomę firmy jak nic innego!

Samochód z GetHelp.pl to Twoje korzyści  warto pamiętać o tym, że każdy indywidualny samochód zastępczy wydawany przez GetHelp.pl jest profesjonalnie oklejony Twoją reklamą. Masz oczywiście pełny wpływ na to co się na nim znajdzie. Nasz dział marketingu, we współpracy z Tobą dopasuje wszystko tak abyś był zadowolony. Co za tym idzie za każdym razem, gdy wydajesz lub po prostu użytkujesz samochód zastępczy masz zapewnioną mobilną reklamę swojego biznesu. A to skutkuje tym, że więcej klientów o Tobie się dowie i do Ciebie trafi.

Jak mogę uzyskać własny samochód zastępczy?

Pewnie myślisz, że nie jest prosto taki samochód otrzymać. Jednak uzyskanie go jest pewną wypadkową Twojego działania. Ty sprzedajesz samochody z Gwarancją GetHelp.pl, dzięki czemu zyskujesz spokój i bezpieczeństwo, a my w zamian za to udostępnimy samochód zastępczy.Zobacz również:
☞ Jak zarobić na koszty prowadząc auto handel w czasach koronawirusa?
☞ 31% klientów masz na wyciągnięcie ręki
☞ Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancje

Podziel się