GetHelp.pl nie śpi ! Zawsze pomaga!

Z holowaniem samochodu myślę, że każdy kierowca miał styczność. Jest to stresująca sytuacja dla właściciela samochodu jak i jego pasażerów. Wiąże się ze zdenerwowaniem, paniką, gdyż auto nagle odmówiło posłuszeństwa. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach każda minuta jest na wagę złota i szybko chcemy dotrzeć do obranego celu. Unieruchomienie pojazdu na drodze  bez możliwości usunięcia usterki na miejscu nie jest miłym zdarzeniem.

Ale stało się… auto nie chcę jechać. Mimo wielu prób odpalenia samochodu, samochód dalej stoi. Co wtedy?! Wtedy pojawiamy się MY! GetHelp.pl pomaga właśnie w takich sytuacjach. Wystarczy krótki telefon z informacją co się stało i gdzie jesteśmy. Wtedy już o nic nie musisz się martwić…resztę za Ciebie robimy MY.

A co jeśli nie wiesz gdzie się znajdujesz a jest ciemno i stoisz w szczerym polu? Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji mobilnej. Awaria zostaje zgłoszona a GPS pokazuje Twoje położenie. Pamiętaj, mając gwarancje GetHelp.pl nie jesteś sam. Lawetę wysyłamy najszybciej jak się da, bo wiemy jak cenny jest czas Naszych Klientów. Po krótkiej chwili auto jest już na lawecie a Ty siedzisz wygodnie jako pasażer i bezpiecznie udajesz się pod wskazane miejsce. Holownik dostarcza Twoje auto gdzie chcesz: dom czy warsztat - decyzja należy do Ciebie.

Nasza firma nie śpi - zawsze pomaga. Pracujemy 24 godziny na dobę i czy zgłosisz awarię rano, popołudniu czy w środku nocy- zawsze Ci pomożemy.

O tym, że gwarancja GetHelp.pl jest niezbedna  przekonał się Pan Andrzej w piatkowy wieczór. Pan Andrzej jechał z dziećmi na ferie i auto nagle odmówiło posłuszeństwa. Zadzwonił do nas o godzinie 20.30, że auto nie chce jechać. GetHelp.pl odrazu zaregaował i wezwał pomoc drogową. Po 30  minutach była już laweta a pan Andrzej nie musiał o nic się martwić. Holownik sholował auto do warsztatu a Klient w ramach gwarancji PREMIUM PLUS dostał auto zastępcze

Powyższa sytuacja pokazuje, że nieszczęścia zdarzają się w najmmniej odpowiednim momencie. Dlatego kup auto u zaufanego sprzedawcy z gwarancją Premium Plus w ramach której GetHelp.pl zapewni Ci pomoc drogową, auto zastępcze i szeroki zakres napraw. 

Czytaj więcej tutaj:

☞ Uwaga! To się psuje: silnik

☞ Uwaga! To się psuje: pompa paliwa

☞ Uwaga! To się psuje: układ chłodzenia

 

Podziel się