Jak sprzedać Gwarancję?

Chcesz zwiększysz swój zarobek? Co zapewni Ci sprzedaż Gwarancji? 

Sprzedaż samochodu z Gwarancją zapewnia Tobie spokój, bezpieczeństwo i wygodę. Zastanawiasz się pewnie w jaki sposób taką Gwarancję do samochodu sprzedać? Okazuje się, że jest to niezwykle proste. Wystarczy, że zapoznasz się z 5 poniższymi krokami, a można powiedzieć, że Twój samochód z Gwarancją GetHelp.pl sprzeda się sam.

 

 

 

Gwarancja wyróżnia Twój samochód
Mając do wyboru takie same modele samochodów, Klient kupi tego do którego będzie dołączona Gwarancja. Będzie to traktował jako dodatkowy atut nie tylko pojazdu, ale i sprzedawcy. A także będzie wiedział, że jeśli udzielasz Gwarancji na to znaczy, że auto jest sprawne.Gwarancja to najlepszy sposób by zyskać przewagę nad konkurencją. 

 

 

 

Wklejka do zdjęcia w ogłoszeniu
Aby nasze ogłoszenie wyróżniało się od innych warto zastosować indywidualną wklejkę GetHelp.pl. Dzięki temu nie tylko poinformujemy Klientów o tym, że dajemy Gwarancję na  samochód, ale również za darmo wyróżnimy się od konkurencji.
Wklejka to darmowe wyróżnienie Twojego ogłoszenia.

 


 

Informacja w treści ogłoszenia
Dodanie w ogłoszeniu krótkiej informacji o tym, że samochód jest z 12 miesięczną   Gwarancją GetHelp.pl sprawi, że Klient stwierdzi, że jesteś wiarygodnym Sprzedawcą,  a skoro udzielasz Gwarancji to samochód na­pewno jest sprawny. Wystarczy nawet krótka informacja:
Samochód objęty 12 miesięczną Gwarancją GetHelp.pl.

 


 

Klient sam poczyta o Gwarancji
Wystarczy zamieścić informację w opisie o Gwarancji oraz zastosować wklejkę. Dzięki temu jest duża szansa, że Klient, który przyjedzie do Ciebie po samochód sam poczyta o Gwarancjach GetHelp.pl i widząc dobre opinie o nich kupi od Ciebie auto z Gwarancją bez negocjacji ceny.
Sama informacja często wystarczy, aby sprzedać Gwarancję.
 

 

 

 

Gwarancja w cenie samochodu
Potraktuj Gwarancję jako nieodłączną część samochodu bez której nie można kupić samochodu (tak jak nie kupi się auta bez silnika). Zapewniasz sobie w ten sposób spokój i bezpieczeństwo oraz będziesz mieć argument do tego aby zamiast upustu dać Klientowi Gwarancję.
Zaproponuj Gwarancję w cenie samochodu (zamiast upustu).

 

 

 

 

 

Czytaj więcej tutaj: 
Jak chronić się przed rękojmią? 
 Jak zwiększyć liczbę Klientów?
Niezależnie co sprzedajesz mamy na to Gwarancję.

Podziel się