Dla GetHelp.pl nie ma "trudnych spraw".

Dla GetHelp.pl nie ma „trudnych spraw”. Popsuty zawór czy popsuty silnik z przyjemnością pokryjemy koszty naprawy. Wybierzemy najlepszy warsztat samochodowy, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Najlepsi fachowcy, to dla nas podstawa współpracy.

Ostatnio zadzwonił do nas Pan Robert i zgłosił, że głośno „chodzi” jego samochód.  Znaleźliśmy najlepszych fachowców w okolicy Wałbrzycha, którzy zajęli się  Oplem Insignia Pana Roberta. Auto trafiło do warsztatu, który umówiliśmy i po krótkim czasie mieliśmy już dokładną diagnozę samochodu.

„ W samochodzie Opel Insignia zdiagnozowano uszkodzenie silnika spowodowane uszkodzeniem uszczelki smoka pompy olejowej, czego następstwem było uszkodzenie panewek i wału silnika. Stwierdzono bardzo dużą ilość opiłków metalu w układzie smarowania silnika.

Zalecana technologia naprawy :

-demontaż silnika,

-demontaż osprzętu silnika,

-zlecenie obróbki silnika – wymiana wału silnika wraz z panewkami,

-osiowanie bloku,

-honowanie tulei,

-wymiana pierścieni tłoków,

-planowanie głowicy.

Zaleca się również wymianę „słupka” silnika na inny używany lub regenerowany”

 

Pan Robert wystraszył się gdy dowidział się, że w aucie jest tyle uszkodzeń. Przeraziły go koszty naprawy, bo jak wiadomo naprawa silnika to naprawa w wysokości kilku tysięcy złotych. Przerażony Pan Robert skontaktował się z nami. Od razu go uspokoiliśmy, powiedzieliśmy, że uszkodzony silnik, to nie wyrok dla auta a GetHelp.pl jest od tego, by pokryć koszty naprawy. Tak też się stało, auto zostało naprawione a Pan Robert cieszy się z odebrania naprawionego samochodu.

GetHelp.pl – jesteśmy po to, żeby pomagać a zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

Podziel się