GetHelp.pl świętuje 3 urodziny!

 

Od powstania firmy celem GetHelp.pl było podnoszenie jakości usług na rynku samochodów używanych. Wraz z Nami na rynku pojawił się wyższy standard obsługi Klienta a współpraca ze sprzedawcami używanych pojazdów nabrała nowej jakości. Już pierwszego dnia postanowiliśmy rozwijać rynek poprzez nowoczesne rozwiązania przy wsparciu dostępnych nowinek technologicznych. Jako pierwsi zagwarantowaliśmy Naszym Klientom naprawy na drodze i holowanie w każdym pakiecie gwarancji oraz aplikację mobilną iHep® dzięki której Klienci szybko i łatwo mogą wezwać pomoc jednego z prawie 1000 współpracujących holowników.

W 2017 roku rozbudowaliśmy Program Partnerski w którym pojawiły się atrakcyjne nagrody dla Naszych Partnerów, wprowadziliśmy możliwość aktywacji 30 dniowej polisy OC do gwarancji w najniżej cenie w Polsce – 49 pln. Stworzyliśmy również kilka ofert gwarancji dedykowanych oraz wyróżnienie „Lider Jakości” który przyznany został 100 firmom, których auta charakteryzują się najniższą awaryjnością. Dodatkowo w grudniu sieć Naszych Partnerów urosła do 1000 firm!

Rok 2018 to przede wszystkim gwarancje rozszerzone o samochód zastępczy na czas naprawy, wprowadziliśmy 90 dniowe polisy OC oraz gwarancje dedykowane do aut dostawczych. Skutecznie wpieraliśmy PolskiAutohandel.pl oraz StowarzszenieKomisów.pl. Stale pracowaliśmy nad postrzeganiem marki GetHelp.pl a Naszym najlepszym Partnerom udostępniliśmy samochody zastępcze, których do dyspozycji Klientów jest już ponad 500. Niejako „przy okazji” lista współpracujących Partnerów sięgnęła 1500 firm, dzięki czemu jesteśmy największą firmą gwarancyjną w Polsce!   

 

 

W nowym 2019 roku wprowadzamy kolejne nowości. Przede wszystkim nadal budować będziemy markę solidnego Partnera w biznesie oraz usprawniać komunikację z nabywcami używanych samochodów. Już od stycznia uruchomiliśmy program edukacji Klientów. Każdy z nich po zakupie otrzymuje wskazówki na temat „5 rzeczy, które należy zrobić po zakupie auta używanego”. Wierzymy, że pozwoli to Nam wszystkim jeszcze więcej sprzedawać i jeszcze lepiej obsługiwać Klientów, którzy ….

Z punktu widzenia współpracy ze Sprzedawcami Samochodów Używanych najważniejszy jest jednak nowy pakiet GRAND z najszerszym zakresem gwarancji w Polsce! Drugą wielką zmianą jest projekt rozszerzeń gwarancji pod hasłem „wszystko x2” który umożliwia Klientom aktywację gwarancji na 24 miesiące! Ponad to dla Klientów, którzy kupią samochód z gwarancją udostępniamy dodatkową 20% zniżkę na roczne polisy OC oraz AutoCasco w zryczałtowanej stawce 500 pln!

Jak mawia klasyk: oj będzie się działo!

Przeczytaj także:

☞ Panel AKoL.pl

☞ Podsumowanie sprzedaży 2018

☞  Zacznijmy od początku... Czym jest gwarancja? Warto mieć gwarancję na samochód używany? Czy gwarancja jest na wszystko?

Podziel się