Czemu nie podajemy cen Gwarancji

Planując zakup samochodu używanego z Gwarancją, pewnie zastanawiacie się ile to będzie kosztować i czy to się w ogóle opłaca. O ile na drugie pytanie możemy odpowiedzieć bez zastanowienia, że tak to się opłaca. O tyle na pierwsze pytanie niestety nie jesteśmy w stanie podać Wam dokładnej odpowiedzi.


Gwarancje na auta używane zyskują w Polsce coraz większą popularność. Zarówno u dealerów samochodowych jak i u klientów. W tym celu GetHelp.pl stale rozwija swoje pakiety Gwarancji. Zależy nam na tym aby każdy sprzedawca oferujący Gwarancje miał takie, które będą najlepiej pasować do jego pojazdów. Daje to również klientowi pewność, że zakres Gwarancji będzie odpowiedni.

Oczywiście nie ma jednego słusznego rozwiązania. Jedno potrzebują pakiet podstawowy a inni dużo bardziej rozszerzony. W związku z tym większość sprzedawców ma w swojej ofercie 3 rodzaje Gwarancji. To klient może zadecydować, który odpowiada mu najbardziej.

 

A co z ceną?

Tak jak różne są nasze pakiety tak samo różne są metody sprzedaży przez naszych dealerów. Coraz częściej zdarza się tak, że podstawowy pakiet Gwarancji jest już w cenie samochodu jaki kupujesz. Oczywiście jeśli chcesz możesz go sobie wtedy rozszerzyć u sprzedawcy lub w ciągu 7 dni na infolinii GetHelp.pl. Co za tym idzie podstawową Gwarancję masz za darmo.

Jeśli dealer Gwarancję proponuje jako dodatek za który musisz sam zapłacić to cena uzależniona jest od tego jaki pakiet Gwarancji ma sprzedawca. Osoby, które dopiero zaczynają współpracę z GetHelp.pl będą miały inne ceny od takich, które już z nami długo współpracują.

Jeśli u dealera, który ma 99% samochodów z manualną skrzynią biegów kupimy ten jeden jedyny z automatyczną to możliwe, że będziemy mieli dopłatę do Gwarancji. Bierze się to z tego, że pakiet zaoferowany sprzedawcy ma być jak najlepiej dopasowany ale wiadomo, że wyjątki zawsze się znajdą.

Niektórzy dealerzy w swojej ofercie będą również posiadali Gwarancję na okres krótszy niż 12 miesięcy. Wtedy oczywiście cena za Gwarancję również jest inna.

 

Od ilu zaczynają się Gwarancje?

Jak widzicie ciężko nam jest odpowiedzieć na to pytanie ponieważ bardzo dużo czynników ma na to wpływ. Samych rodzajów oraz możliwości różnych Gwarancji jest bardzo dużo. Co za tym idzie wymienianie każdej jednej ceny mija się z celem. Najogólniej możemy powiedzieć, że Gwarancję zaczynają się już od 250zł… a   właściwie od 0zł

Niezależnie jednak od tego czy wybierzecie pakiet najtańszy czy najdroższy to w razie potrzeby i tak będziemy do Waszej dyspozycji. Zarówno rodzaj Gwarancji jak i cena jaką za niego zapłacicie nie ma wpływu na nasz poziom obsługi ponieważ GetHelp.pl zawsze i o każdej porze jest po to by nieść wam pomoc w przypadku awarii waszego pojazdu.

 

Sprawdź nasze Gwarancje:
☞ Gwarancja Master
☞ Gwarancja Grand
☞ Gwarancja Premium
☞ Gwarancja Classic

Podziel się