Awaria auta na drodze.

Jedną z najgorszych sytuacji, która może nam się przytrafić podczas trasy jest awaria samochodu. To niestety przysparza nam wiele stresu oraz niepotrzebnie wydłuża czas podróży. Ciężko jest być przygotowanym na takie zdarzenie, więc załatwienie pomocy może zająć dużo czasu.

Awaria samochodu podczas podróży

W takiej sytuacji emocje mogą wziąć górę, dlatego warto być już przygotowanym na taką okoliczność. Kupiłeś auto z  Gwarancją Gethelp - na samochody używane - to awarię możesz zgłasić przez naszą
aplikację mobilną iHelp®. Dzięki geolokalizacji pomożemy Ci nawet jeśli nie znasz swojego dokładnego położenia. Aplikacja jest dostępna zarówno w App Store jak i w Sklepie Play, więcej informacji o aplikacji znajdziesz na stronie: https://www.gethelp.pl/ihelp Dzięki iHelp® oraz naszym usługom takim jak: całodobowy assistance, auto zastępcze czy umówawianie warsztatu, czas Twojej nieoczekiwanej przerwy w podróży może się znacznie skrócić!

rozłożony trójkąt ostrzegawczy przed uszkodzonym samochodem

Co zrobić kiedy samochód zepsuje się na drodze?

Przede wszystkim w aucie powinniśmy mieć zawsze: apteczkę, koło zapasowe, trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę oraz kamizelkę odblaskową. Wszystkie te przedmioty kupimy na większości stacji benzynowych. Kiedy już wydarzy się awaryjna sytuacja, musimy zjechać na pobocze i włączyć światła awaryjne, tak aby nie blokować ruchu na drodze. Następnie należy wystawić trójkąt ostrzegawczy za naszym pojazdem, w odległości minimum 50 metrów. Jeśli mamy w aucie kamizelkę odblaskową to wychodząc z trójkątem dobrze ją założyć, tak aby zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć możliwość przeoczenia nas przez innych kierowców. Dobrze jest także przed każdą trasą, nieważne czy dłuższą czy krótszą, przygotować się na wypadek niespodziewanej awarii, która może nam pokrzyżować nieco plany. Najlepsze przygotowanie to zakup auto z Gwarancją GetHelp.pl, która zapewni Tobie bezpieczeństwo. Wraz z nią otrzymujesz już wyżej wspomnianą aplikację mobilną iHelp®, która nie tylko pokaże Twoje położenie, ale także zapewni darmowy dostęp do ponad 1200 holowników tworzących sieć GetHelp.pl. Oprócz tego pokryjemy koszty naprawy awarii zgodnie z zakresem Gwarancji, jaką miałeś aktywowaną w dniu zakupu auta. Chcesz poznać zakres Gwarancji? Zobacz tutaj Gwarancja Classic, Premium i Grand. 

wzywanie pomocy drogowej

Wystarczy jeden telefon

W przypadku, kiedy awaria w aucie jest wystarczająca by uniemożliwić dalszą podróż pojazdem, wystarczy jeden kontakt, abyśmy zapewnili Ci pomoc, dzięki jednej z 1200 współpracujących pomocy drogowych. Aby lepiej zobaczyć jak działa Gwarancja GetHelp.pl, czytaj tutaj. 

auto wciągane na lawetę

Przeczytaj także:
 Podzespoły objęte Gwarancją
GetHelp.pl ma najlepszą sieć warsztatów. 
Jak rozszerzyć Gwarancję? Dopasują Gwarancję do swoich potrzeb. 

Podziel się