1000 naprawionych aut w ramach gwarancji GetHelp.pl!!

 

Firma GetHelp.pl powstała w kwietniu 2016 roku. Prężnie działając szturmem „wskoczyła” na rynek motoryzacyjny. Przez tak krótki czas „skradliśmy zaufanie” tysiącom Polaków.

Działamy na terenie całego kraju, dzięki czemu każdy może na nas liczyć. Współpracujemy na terenie Polski z 900 komisami. Osoby kupujące samochód z naszą gwarancją mają pewność, że w razie awarii nie są sami a koszt naprawy  pokrywa GetHelp.pl. Według naszych statystyk co 5 auto ulega awarii , dlatego warto posiadać pakiet gwarancyjny. Polacy kupili już kilka tysięcy aut z naszą gwarancją.Mamy nadzieję, że te statystyki będą jeszcze bardziej rosły. Działamy również w kooperacji z warsztatami ( 1500) i holownikami ( 600). W tak krótkim czasie nawiązaliśmy współprace aż z tyloma podmiotami, z którymi współpraca to czysta przyjemność.

 

GetHelp.pl  prężnie działa i rozwija się już od 1,5 roku. Niedawno według statystyk „stuknęła nam” 1000 naprawa!  Zaszczytna 1000 awaria, to naprawa Ki Sorento z 2009 roku. Uszkodzeniu uległ silnik - co wiadomo nie jest tania naprawą. Niezmiernie nam miło, że mogliśmy przypieczętować tysięczną naprawę kwotą aż 5000 zł za naprawę auta Pana Roberta.

Tak, już tyle napraw firma GetHelp.pl dla Was wykonała. Tym bardziej radujemy się, że tyle ludzi nam zaufało a my możemy dalej pomagać naszym Klientom.

GetHelp.pl robi to co lubi. Poprzez szerzenie naszej pasji jaką jest motoryzacja nasza praca jest efektywna  a zadowolenie i pozytywne opinie klientów „dodają nam skrzydeł”.

 

Życzymy sobie by móc naprawiać jeszcze więcej  widząc Wasze zadowolenie. Czekamy na kolejne tysięczne naprawy!

Podziel się