Więcej, szybciej, lepiej… nic nas nie zatrzyma

Twój nowy samochód jest praktycznie za rogiem, w razie awarii holownik dotrze do Ciebie szybciej i dostarczy auto do warsztatu, który jest jeszcze bliżej niż dotychczas. Brzmi to bardzo kusząco. Właśnie w tym celu GetHelp.pl stale poszerza sieć delarów, warsztatów, holowników i samochodów zastępczych. Wszystko dla jeszcze większej Twojej wygody.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria Twojego samochodu zdarzy się prawdopodobnie w najmniej  odpowiednim czasie i miejscu. Statystycznie 52% aut ma usterkę w pierwszym roku od zakupu. Ważne wtedy jest to aby móc się zwrócić do kogoś kto zawsze będzie gotowy Ci pomóc. Nawet stojąc o 3 nad radem w środku lasu gdzieś na mazurach.

W tym celu powstało właśnie GetHelp.pl by nieść pomoc

Od 4 lat sukcesywnie każdego dnia pozyskujemy nowych partnerów aby dostępność samochodów z Gwarancją GetHelp była jak największa. Współpracujemy zarówno z ogromnymi jak i tymi mniejszymi dealerami. A mamy ich już ponad 2500

A w razie jakiejkolwiek awarii na posterunku czekają 1254 holowniki. Zawsze gotowe aby Twój samochód trafił niezwłocznie do jednego z 1125 współpracujących z nami warsztatów. Aby lepiej uzmysłowić tę liczbę wyobraź sobie, że mamy średnio 3 warsztaty w KAŻDYM powiecie w Polsce. A pamiętajcie, że na naprawę zawsze możecie udać się do swojego zaprzyjaźnionego warsztatu.

Jeśli zdarzy się tak, że naprawa będzie trwała kilka dni a Tobie samochód jest niezbędny do pracy czy codziennego funkcjonowania to zawsze możesz skorzystać z jednego z 1013 aut zastępczych. Ponieważ w GetHelp.pl to TY jesteś dla nas najważniejszy i nie powinieneś przejmować się tym, że w danym momencie Twój pojazd jest akurat w naprawie (pss. którą bezgotówkowo my pokrywamy)

Ale najbardziej was zastanawia pewnie to, jak sprawnie oraz czy to wszystko w ogóle działa. Spieszymy z odpowiedzią – DZIAŁA. Ale nie dlatego, że my tak twierdzimy. To są opinie naszych klientów, którzy zarówno na Google i jak i Facebooku oceniają nas na 4,9. Codziennie dostajemy od Was kolejne pozytywne komentarze, które najlepiej pokazują to jak sprawnie, szybko oraz skutecznie działamy.

 

Sprawdź nasze Gwarancje:
☞ Gwarancja Master
☞ Gwarancja Grand
☞ Gwarancja Premium
☞ Gwarancja Classic

Podziel się