Jesteśmy z Tobą zawsze!

GetHelp.pl wychodząc naprzeciw swoim klientom działa 24h/dobę oraz 365 dni w roku (366 dni…w roku przestępnym smiley). Zawsze można na nas polegać i z nami się skontaktować. Zarówno w środku tygodnia jak i w niedziele czy też w święta. Wiemy, że nieszczęścia zdarzają się w momentach najmniej spodziewanych, gdy np. spieszysz się na Wigilię do mamy z całą swoja rodziną i psem. ... i nagle trach! Akurat zdarza się awaria samochodu. Nie wahaj się! Od razu zgłoś nam awarię a my Ci pomożemy! Zaholujemy Twoje auto do warsztatu a Tobie podstawimy auto zastępcze, byś mógł szybko i bezproblemowo udać się na zaplanowane spotkanie lub wizytę. Po to jesteśmy… zawsze z Tobą i dla Ciebie! Z nami możesz się czuć bezpiecznie. 

Ułatwiliśmy Ci kontakt z Gethelp.pl, dlatego możesz skorzystać z kilku opcji.

Awarię możesz zgłosić:

- telefoniczne pod nr telefonu 515 110 120,

- drogą e_mail,

- przez naszą stronę internetową,

- przez aplikację mobilną iHelp.

Decyzja należy do Ciebie. Najważniejsze abyś wybrał dla siebie najkorzystniejszy wariant i zgłosił nam problem z samochodem.

A teraz słów kilka o aplikacji mobilnej. Która ma wiele plusów i głosów „za”. Zgłosić uszkodzenie samochodu  możesz jednym  kliknięciem. Wystarczy, że pobierzesz  taką aplikacje na swój telefon. Ważnym aspektem jest to, że jest ona bezpłatna i każdy ją może mieć na swoim telefonie. To przyjazne rozwiązanie połączy Cię z linią Help Center i zgłosi awarię samochodu objętego gwarancją. Mało tego, określi Twoje położenie geograficzne dzięki czemu od razu będziemy wiedzieć gdzie wysłać holownika czy do którego warsztatu Cię umówić. Często dzwonią do nas klienci, którym auto popsuło się np. na trasie czy wśród pól i  nie potrafią określić swojego miejsca położenia. Właśnie po to jest ta aplikacja! Ona szybko Cię zlokalizuje i określi gdzie jesteś. Kolejnym plusem posiadania aplikacji jest pokazanie Tobie holowników, z którymi współpracujemy w promieniu nawet 70 km.

Pamiętaj z GetHelp.pl nie jesteś sam!

 

Stoisz przed komisem, który oferuje auta z naszą gwarancją?! Nie wahaj się wejść! Współpracujemy z najlepszymi komisami dzięki którym masz pewność, że „nie kupujesz kota w worku”. Oczywiście awarie się zdarzają, ale GetHelp.pl jest po to, by naprawić Ci samochód. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze!

Podziel się